Laktobacily a bifidobakterie pro lepší zažívání i imunitu dospělých i dětí | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Laktobacily a bifidobakterie pro lepší zažívání i imunitu dospělých i dětí

8. 5. 2014

Ještě před pár lety lékaři nedoporučovali, abychom při užívání některých antibiotik jedli jogurty a další mléčné výrobky, protože by mohly rušit účinky léku. Dnes je naopak při užívání těchto léků doporučují. Jak to? Antibiotika, jejichž efekty mohly mléčné výrobky potlačovat, se už dnes prakticky nepoužívají. Navíc víme o působení laktobacilů a dalších užitečných bakteriích na náš organismus mnohem víc.

Nejen s antibiotiky

Produktová řada ActiLac nabízí doplňky stravy pro dospělé i děti od 1 roku (Actilac baby), které obsahují speciálně vyvinutou kombinaci osmi druhů laktobacilů a bifidobakterií, které nabízejí komfortní způsob užívání jak pro dospělé, tak i pro děti. Tento přípravek je vhodný i jako kombinace k antibiotické léčbě. Určitým benefitem je to, že nemusí být uchováván v lednici. Celkové množství prospěšných živých bakteriálních kmenů je garantováno i po dvouletém skladování (4×108 CFU/ CPS).

  • ActiLac je nyní dostupný v měsíčním balení (30 tobolek) nebo i ve výhodném rodinném balení (limitované edici), a to: 50 + 10 tobolek ZDARMA.

Pro děti

ActiLac baby obsahuje speciálně vyvinutou kombinaci šesti kmenů životaschopných bakterií – laktobacilů a bifidobakterií. Přípravek byl odborně posouzen a schválen Českou pediatrickou společností jako vhodný pro děti od 1 roku. Svým snadným způsobem užívání v rozpustné práškové formě je vhodný i na cesty a každý určitě ocení jeho bezproblémové, snadné a rychlé užívání. Dávkování je 1 sáček 1–2× denně, při užívání antibiotik 2× denně.

  • Balení ActiLac baby je 20 + 10 sáčků ZDARMA (10 dní NAVÍC).

publikováno: 8. 5. 2014, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: antibiotika, dítě, lékárna, nemoci, prevence, probiotika

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+