Léto ženy bez svrbění, pálení … | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Léto ženy bez svrbění, pálení …

3. 7. 2017

Hurá, je tady léto. Teplé dny zvou ke koupání, sportu, dovoleným i k letním románkům. Když se ale objeví nepříjemné pocity, pálení, svrbění a další projevy vaginální infekce, je po zábavě. Tyto problémy trápí v létě celou řadu žen a jsou často vleklé a nepříjemné.

Jak vzniká infekce v intimních partiích?

Časté koupání, návštěvy cizokrajných míst, zahraniční dovolená nebo letní známosti, to vše přináší rizika spojená s vaginálními infekcemi. V celém našem těle se vyskytuje řada mikroorganismů. Negativní jsou nezvanými hosty a způsobují obtíže, naopak pozitivní jsou pro naše zdraví nezbytné. Zajišťují různé funkce, jako je například trávení nebo imunita. Vyskytují se například v ústech, v trávicím traktu, ale i v intimních oblastech. Pozitivní laktobacily v pochvě si můžeme představit jako takové malé rytíře, kteří chrání svůj hrad před cizími negativními nájezdníky a zabraňují tak devastaci pomyslného hradu. Když je ale těch škodlivých mikroorganismů přesila, naše obrana podlehne, prohrává boj a vzniká infekce.

Cílená pomoc

Ideálním řešením by tedy bylo posílit „strážce“ zavedení pozitivních kmenů laktobacilů přímo do pochvy a tím využít přesily a „vyhnat negativní mikroorganismy“. To se ale snáze řekne a hůř udělá. Revoluční směr v péči o ženské intimní partie přináší novinka na našem trhu –zdravotnický prostředek Gynimun, který obsahuje dva kmeny pozitivních laktobacilů. Gynimun obnovuje a udržuje zdravou vaginální flóru, podporuje léčbu bakteriální vaginózy a předchází jí obnovou přirozeného pH. Tyto vaginální kapsle obsahují dva vaginální, patentované a klinicky přezkoušené probiotické kmeny, které byly vybrány pro své vynikající vlastnosti při udržování a obnově zdravé vaginální flóry. Gynimun tak zmírňuje vaginální obtíže, jako je svědění, výtok, zápach, zarudnutí, podráždění nebo pálení. Navíc jej můžeme užívat jako prevenci, když víme, že jsme na tyto obtíže náchylné, čeká nás dovolená nebo se těšíme na slunění a koupání.

Máte dotazy? Zeptejte se lékaře na www.gynimun.cz


publikováno: 3. 7. 2017, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: gynekologie, léčba, lékárna, léto, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+