Naučte se poslouchat svou intuici a zlepšit vztahy s okolím | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Naučte se poslouchat svou intuici a zlepšit vztahy s okolím

9. 11. 2018

Vztahy velmi ovlivňují lidského bytí. Každý den přijdeme do styku s mnoha lidmi, se kterými musíme nějak (ideálně dobře) vycházet. O tom, že ten nejvíce zásadní vztah je s námi samými, ani nemluvě. Často tápeme, jak se správně rozhodnout, děláme si složité analýzy a přitom by stačilo „jen“ poslechnout naši intuici. Ta je vnitřním rádcem, který to s námi vždy myslí dobře, ale my už zapomněli, jak jí naslouchat.

Víkendový workshop

Pro všechny, kdo by se chtěl znovu naučit vnímat svou intuici je určen víkendový workshop s názvem INTUICÍ K HARMONICKÝM VZTAHŮM, který proběhne v Praze v sobotu 24. listopadu a v neděli 25. listopadu 2018. Víkendem nás bude provázet Michal Ivanka, který se svou metodou Intuitive Connection pomáhá lidem na celém světě.

Na praktickém workshopu Michala Ivanky se naučíte napojovat na vlastní intuici a efektivně s ní pracovat, ve prospěch harmonických vztahů – ať už partnerských, obchodních, či těch s okolím. Metodu Intuitive Connection využijeme také k sebepoznávání nebo dokonce sebe léčbě.

Témata workshopu:

Koncentrace

Lidské emoce – vzpomínky

Emocionální osvobození

Mentální trénink – telepatie

Intuice

Formy a projevy intuice

Metoda Intuitive Connection

Základy napojení.

  • Cena dvoudenního semináře Michala Ivanky je 3.400 Kč, včetně malého občerstvení a materiálů. Přihlášky posílejte na email: icteam@michali­vanka.com. Bližší informace o workshopu budou zveřejněny na Facebooku Michala Ivanky a na webu www.michalivan­ka.com.
  • Kdo by se nedostal na tento dvoudenní workshop, ještě jedno pražské setkání proběhne v Praze, v úterý 27. listopadu 2018 – bude se jednat o tříhodinový večerní kurz. Podrobnosti opět na Facebooku Michala Ivanky. Cena večerního kurzu je 500 Kč.

Michal Ivanka, terapeut a zakladatel metody Intuitive Connection vystudoval psychologii na univerzitě UNG Guadalajara Mexico. Metodě Intuitive Connection, pomocí které učí lidi více se napojovat na svou intuici, se aktivně věnuje od roku 2008. Inspirací k této metodě byly pro Michala cesty po Latinské Americe, kde sledoval, jak lidé žijící v souladu s přírodou nepřišli o svou intuici, o své orientační smysly a jsou schopni přežit i v těch nejdrsnějších podmínkách.

Michal aktivně spolupracuje s organizacemi pro léčbu závislostí Mision Guadiana A.C., s univerzitami psychologie v Mexiku, s akademiemi osobního rozvoje v České republice a v Mexiku. Svou metodou také školí manažery v oblasti obchodu, marketingu či sportovce.


publikováno: 9. 11. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: akce, psychika

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+