Novinka NUTRILITE - Vitamin B Plus s dvojím účinkem | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Novinka NUTRILITE - Vitamin B Plus s dvojím účinkem

31. 3. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: NUTRILITE Vitamin B Plus je dobré užívat při stresu.

Výherci: Alena Novotná, Jiří Antoš, Anna Jandová

Společnost Amway a její značka NUTRILITE představují doplněk stravy s dvojím účinkem a okamžitým a prodlouženým uvolňováním účinných látek. Tablety jsou vyrobeny z přírodní Spiruliny a obsahují všech 8 esenciálních vitaminů skupiny B, které pomáhájí tělu bojovat proti únavě a přispívají k vyvážené funkci metabolismu.

Technologie dvojího účinku

Jedna tableta doplňku stravy NUTRILITE™ Vitamin B Plus vám dodá všech osm esenciálních vitaminů skupiny B – thiamin (B1), riboflavin (B2), niacin (B3), kyselina pantothenová (B5), pyridoxin (B6), biotin (B7), kyselina listová (B9), kobalamin (B12), známé jako “B-komplex”.

Vitaminy řady B jsou vitaminy rozpustné ve vodě, z organismu se vylučují močí a tak nehrozí riziko předávkování a dlouhodobého ukládání v organismu. Technologie dvojího účinku díky svým dvěma vrstvám kombinuje okamžité a pomalé uvolňování, které umožňuje efektivní vstřebávání všech živin. Okamžité uvolňování vitaminů B2 – B12 spolu s pomalým uvolňováním zbylých šesti maximalizuje vstřebávání celé skupiny B komplexu po dobu více než osmi hodin.

Z přírodní Spiruliny

NUTRILITE Vitamin B Plus je vyroben z přírodní Spiruliny. Spirulina je modro-zelená sladkovodní sinice, známá svým vysokým obsahem phytonutrientů. Spirulina se pěstuje a sklízí z certifikovaných vodních farem, které splňují přísné zemědělské standardy dlouhodobé udržitelnosti značky NUTRILITE. Tento doplněk stravy neobsahuje žádné umělé příchutě, barviva ani konzervanty.

NUTRILITE Vitamin B Plus je určen pro každodenní užívání v případě nízkého příjmu vitaminu B, vhodný je i v citově vypjatějším období a v době stresu. Tento potravinový doplněk je vhodný pro všechny aktivní jedince pro dlouhodobé urdžení pozornosti. S únavou je vhodné bojovat dříve než přijde, proto je důležité začít den zdravou snídaní a jednou tabletou NUTRILITE Vitamin B Plus.

  • Jedna tableta denně vám dodá celých 100% referenční denní dávky všech osmi esenciálních vitaminů B, díky kterým nemá únava žádnou šanci. Cena balení 540 Kč, balení obsahuje 60 tablet.

odpověď na soutěžní otázku hledejte na www.amway.cz

Soutěžní otázka

Kdy je vhodné denně užívat NUTRILITE Vitamin B Plus?

a) při nadváze

b) při stresu

Tři výherci, kteří do 14. 4. 20117 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou NUTRILITE Vitamin B Plus. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením béčko.


publikováno: 31. 3. 2017, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+