Omega 3 pro zdravý mozek a srdce | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Omega 3 pro zdravý mozek a srdce

17. 1. 2019

Revital rodinná Omega 3 je určena dětem i dospělým. Měkké želatinové kapsle obsahují extra silnou dávku Omega 3 mastných kyselin pro zdravý mozek, srdce a zrak. Revital Omega 3 obsahuje vysokou dávkou EPA (330 mg) a DHA (220 mg) extrahovaných z rybího oleje mořských ryb.

Přirozená pomoc tělu

Vzhledem ke zvýšenému obsahu účinných látek tak stačí dospělému člověku 1–2 a dětem od 6 let 1 kapsle denně. Významnou předností je triglyceridová forma mastných kyselin. Pro organizmus je zcela přirozená, a proto ji ochotně přijímá a dokáže ji nejlépe využít. Revital Omega 3 se vyznačuje prvotřídní kvalitou, přísně testovanou v akreditovaných laboratořích s doložitelnými výsledky analýz.

Také pro děti

Omega 3 mastné kyseliny jsou v lidské potravě nezastupitelné a nepostradatelné pro správnou funkci především mozku a srdce. Dokážou ovlivnit krevní tlak a blahodárně působí také na zrak. Vzhledem ke sníženému zastoupení v běžné stravě jsou jako doplněk stravy vhodné pro všechny věkové skupiny, včetně dětí. U těhotných žen ovlivňují vývoj mozku a zraku plodu i kojeného dítěte a pro tyto ženy jsou obzvláště vhodným doplňkem stravy. Vědecky je dokázáno, že Omega 3 mastné kyseliny mají nejen protizánětlivé účinky, ale zdají se být nezbytné pro rozpoznávací funkce jako je paměť i výkonnost mozku. Příznaky nedostatku Omega 3 mastných kyselin se mohou projevovat různě, např. únavou, poruchami paměti, extrémním vysoušením kůže, srdečními problémy nebo změnami nálad až depresí. Balení 60 kapslí je k dostání v lékárnách.

  • Doplňky stravy jsou potraviny, jejichž účelem je doplňovat běžnou stravu. Jsou koncentrovanými zdroji vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Více se o doplňcích stravy dozvíte na www.vitar.cz

publikováno: 17. 1. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: lékárna, mozek, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+