Orientální procedury Hammam a Rassoul, úžasná relaxace i očista těla | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Orientální procedury Hammam a Rassoul, úžasná relaxace i očista těla

4. 10. 2013

Jako jediné wellness centrum v Praze nabízí SPA Aquapalace Praha možnost zregenerovat tělo i duši při orientálních procedurách Hammam a Rassoul. Během obou procedur dokonale zregeneruje vaše tělo i pokožka, odstraní se odumřelá kůže, pokožka se vyživí minerály z marockého jílového mycího kamene a vaše mysl i tělo se dokonale uvolní. Nastartují se očistné procesy v těle a vyživená i očištěná pokožka bude dobře připravena na zimní sychravé období.

Co je Hammam?

Hammam je orientální turecká lázeň spojená s prohřátím těla na speciálním mramorovém kameni. Po dokonalém prohřátí a uvolnění ztuhlých svalů v páře následuje peeling speciální žínkou pro dokonalé odstranění staré kůže na vyhřívaném mramorovém kameni hammam. Poté je aplikována pěnová mýdlová masáž pro závěrečné uvolnění a relaxaci. Exotická vůně mýdlové pěny potěší smysly a vysoká vzdušná vlhkost během celé procedury poskytne skutečné uvolnění a zklidnění všem částem unaveného těla.

Rassoul z Maroka

Procedura Rassoul kombinuje bahenní jílový zábal s účinky parní lázně. Během procedury dochází k prohřátí těla v parní kabině a aplikaci marocké jílové zeminy na pokožku celého těla. Přednostmi marockého jílového mycího kamene jsou vysoký obsah minerálů, silné čistící účinky a zároveň šetrnost k pokožce. Rassoul dokonale pročisťuje a vyživuje pleť, pokožku celého těla i vlasy. Na rozdíl od šampónů a mýdel neobsahuje tenzidy a po spojení s vodou vytváří příjemnou gelovou konzistenci. Procedura je velmi vhodná i pro všechny ty, kteří mají problémy s ekzémy nebo alergiemi.

  • Procedury je možné si objednat a zažít jak individuálně, tak ve dvojici. Hammam stůl je součástí jak samostatné místnosti, tak velkého privátního spa, kde je možné absolvovat partnerskou proceduru bez obsluhy.

Kompletní nabídku s ceníkem najdete na www.aquapalace­.cz.

Pro rezervaci kontaktujte recepci SPA tel: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082 nebo e-mail: spa@aquapalace­.cz.


publikováno: 4. 10. 2013, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: aromaterapie, bolest, imunita, masáž, péče o pleť

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+