Pánové, buďte dole bez starostí | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Pánové, buďte dole bez starostí

9. 12. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Prostředku UroTiabléčbu brání infekcím mužských intimních partií díky antimikrobiálnímu stříbru.

Výherci: František Blažek, JIří Kolář, Eva Slezáková

I muži se čas od času potýkají s projevy různých druhů infekce v intimní oblasti. Stejně tak je „tam dole“ umí pořádně potrápit i prasklinky, odřeniny a opruzení. Čekat, až problém sám odezní, nebo hned běžet k doktorovi ale nejsou jediné možnosti, jak se k obtížím postavit.

Svědění, pálení, opruzeniny nebo otok

Muži se mohou setkat ve svých dolních partiíchS s nepříjemným svěděním či opruzeninami a většinou vůbec netuší, co se s jejich přirozením v tu chvíli děje a na rozdíl od žen nechtějí po příčině ani pátrat.

Co si s problémy počít

Ať už je původem obtíží infekce nebo mechanické podráždění, důležité je pro vás jediné. S problémem se rychle vypořádat a ideálně se tak vyhnout lékařské prohlídce. Když se proto příště objeví svědění, začervenání nebo třeba oděrky po sportu, vyzkoušejte prostředek UroTiab, který pomáhá projevy zmírňovat a urychluje hojení.

Hodí se i na prevenci

Krémový gel obsahuje sloučeninu TIAB®, která má trojí efekt. Umí si tudíž poradit s různými obtížemi. Nanočástice stříbra ve formě iontů podporují léčbu infekcí mužských intimních partií a díky bariérovému efektu dokážou zamezit dalšímu pronikání infekce do tkáně.

Zároveň je UroTiab vhodným pomocníkem při předcházení vzniku nepříjemných opruzenin a odřenin. Na ty muži trpí hlavně během zvýšené fyzické zátěže například během jízdy na kole, při vytrvalostním běhu nebo cestování.

Vzhledem ke svým hojivým vlastnostem také pomáhá urychlovat léčbu oděrek způsobených mechanickým podrážděním, i nekomplikovaných pooperačních lézí.

Soutěžní otázka

Jaká součást prostředku UroTiabléčbu brání infekcím mužských intimních partií?

a) antimikrobiální stříbro

b) jodofor

Tři výherci, kteří do 22. 12. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží prostředek UroTiab. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením pro pány

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 9. 12. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: muž, mykóza, péče o pleť, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+