Podpořte na podzim imunitu, trávení i spánek | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Podpořte na podzim imunitu, trávení i spánek

20. 11. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Doplněk stravy Liftea Sladké sny obsahuje mj.extrakt z chmelových šištic.

Výherci: Věra Křížová, Jan Kalina, Hana Špačková

Toto období je pro naše tělo i mysl někdy náročné. Sluníčko přes mraky zahlédneme jen občas a k tomu ještě ubývá denního světla. Když je povinností příliš a počasí vám na náladě nepřidá, udělejte si radost sami a zasoutěžte si s námi o doplňky stravy značky Liftea. Vybrali jsme balíček produktů, které se mohou na podzim hodit.

Kurkumin není jen barvivo

Na podzim v našem jídelníčku obvykle přibývají těžší jídla. Nejen pro podporu trávení můžete vyzkoušet kurkumin, který řada z nás zná jako žlutooranžové přírodní barvivo ze směsi koření kari. Možná ale nevíte, jak široká je oblast blahodárného působení kurkuminu, který se v čisté formě získává extrakcí z kořene rostliny kurkuma, na naše zdraví. Příznivý vliv má na duševní rovnováhu, stav pokožky, kloubů a kostí, ale i na již zmíněné trávení, činnost jater a kardiovaskulárního systém. Zapomenout nesmíme ani na jeho antioxidační schopnosti. Vysoce koncentrovaný a dobře vstřebatelný kurkumin si můžete dopřát v praktické formě tobolek, a to v doplňku stravy Liftea Kurkumin.

Klidný podzim

V pošmourném podzimním počasí je někdy obtížnější zvládnout v klidu a s nadhledem řadu povinností a starostí, které se na nás valí. Ke zklidnění emocí a zmírnění pocitů úzkosti, nervozity a stresu můžete vyzkoušet sílu tradičních bylin. Hodí se například extrakt z nati třezalky tečkované, který má příznivý vliv i na pocit duševní pohody a rovnováhy a podporuje dobrou náladu. Doplněk stravy Liftea Třezalka, přináší extrakt z této rostliny v praktické formě tablet.

Sladké sny

Doplněk stravy Liftea Sladké sny potěší ty z vás, kteří místo klidného spánku dlouho do noci „počítají ovečky“. Ke zkrácení doby usínání i zlepšení kvality spánku přispívá osvědčená kombinace extraktů z kořene kozlíku lékařského a chmelových šištic spolu s vitaminem B6. Právě tu doplněk stravy Liftea Sladké sny obsahuje.

Více informací a správnou odpověď najdete na www.liftea.cz

Soutěžní otázka

Jaký extrakt mj. obsahuje doplněk stravy Liftea Sladké sny?

a) z šišek z borovice

b) z chmelových šištic

c) z chmelového nápoje

Tři výherci, kteří do 7. 12. 2017 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček obsahující doplňky stravy Liftea Kurkumin, Liftea Třezalka a Liftea Sladké sny. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením liftea.


publikováno: 20. 11. 2017, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, imunita, ozdravné kúry, prevence, spánek, zažívání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+