Podpořte zdraví svých kloubů a kostí | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Podpořte zdraví svých kloubů a kostí

1. 2. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Eascin, který obsahuje GS Condro® DIAMANT, působí na správné krevní zásobení vazů a šlach.

Výherci: Jana Hrušková, Iva Černá, Petr Novotný

GS Condro opět vyhrálo a dokázalo tak, že je opravdu nejlepší! V kategorii Přípravky na klouby a kosti zvítězilo již potřetí za sebou a potvrdilo jak své postavení na českém trhu, tak nejvyšší kvalitu. Během léta a podzimu roku 2018 hodnotili v celonárodním průzkumu čtyři tisícovky českých spotřebitelů značky, kterým nejvíce důvěřují. A v kategorii Přípravky na klouby a kosti nejvíce hlasů dali právě léty prověřenému produktu společnosti Green-Swan Pharmaceuticals.

Pro mladší i starší ročníky

GS Condru v anketě důvěřoval každý pátý respondent. Překvapivým – a zároveň povzbudivým – faktem je, že Condro získalo drtivou většinu příznivců mezi lidmi ve věku 18 až 24 let. Condro je přitom oblíbené jak ve všech skupinách vzdělání – tedy od základního až po vysokoškolské – tak i napříč příjmových skupin. Jednoduše řečeno, GS Condro je oblíbená značka jak u těch, kteří nemají vysoké příjmy, tak u těch, kteří si na finance nemohou stěžovat.

Důvěryhodné značky jsou novým a jediným marketingovým programem na českém trhu, který monitoruje a oceňuje značky, ve které mají čeští spotřebitelé největší důvěru. V každé kategorii vítězí jen jedna značka. Vítězové pak mohou hrdě používat logo Nejdůvěryhodnější značka.

Výsledky 4. ročníku programu Důvěryhodné značky byly vyhlášeny v krásných prostorách Pražské křižovatky – kostela sv. Anny. Účastníkům slavnostního předávání ocenění bylo za přispění moderátora Ladislava Špačka představeno 60 značek, kterým Češi v roce 2018 nejvíce důvěřují. Vítěze programu zvolili sami spotřebitelé. Výzkum realizovala renomovaná agentura STEM MARK.

Výživa pro všechny typy kloubů

GS Condro® DIAMANT je jedinečným kloubním přípravkem a ideální výživou pro všechny typy kloubů. Stará se totiž nejen o kloubní chrupavky, ale také o vazy a šlachy – jedinou prokrvenou část našich kloubů. A to z něj dělá opravdový diamant mezi kloubními přípravky!

Obsahuje 1600 mg glukosamin sulfátu s garancí kvality GS Clini-Q® a komplex Diamant FORTESCIN®, složený ze dvou aktivních látek – eascin pro správné krevní zásobení vazů a šlach a vitamin C na pevnost chrupavek a menisků. Užívají se dvě tablety denně.

GS Condro® je jediným doplňkem stravy na českém trhu, který byl testován po dobu dvou let – v letech 2004 až 2006 – Revmatologickým ústavem v Praze.

www.condro.cz

Soutěžní otázka

Jak působí eascin, který obsahuje GS Condro® DIAMANT?

a) pro správné krevní zásobení vazů a šlach

b) na pevnost chrupavek a menisků

Tři výherci, kteří do 11. 2. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží GS Condro® DIAMANT. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením klouby.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 1. 2. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: klouby, kosti, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+