Posilněte imunitu a buďte připraveni | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Posilněte imunitu a buďte připraveni

23. 3. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna tableta přípravku Naturevia Vitamin D3-Efekt 1000IU obsahuje 25 µg.

Výherci: Šárka Procházková, Jan Cestr, Kateřina Šilhánová

Některé nemoci se rychle šíří a občas s nimi i panika. Místo obav je potřeba dobře naplánovat obranu. Tou je dodržování základních hygienických pravidel, dezinfekce, a hlavně posílení imunity, abyste případné setkání s infekcí ustáli, zůstali zdraví a neulehli do postele. Je potřeba zvýšit přísun vitaminů a také nezapomínejte na probiotika. Chcete-li obojí získat, zapojte se do naší soutěže o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže podpořit vaši obranyschopnost.

Supervitamin pro všechny případy

Jednou z příčin oslabené imunity může být nedostatek vitaminu D. V zimě a na počátku jara chybí až 99 % dospělých Čechů. Přitom tento supervitamin, jak se déčku přezdívá, má komplexní vliv na organizmus a vědci o něm sepsali tisíce vědeckých studií. Při jeho nedostatku strádá imunitní systém a hrozí zdravotní komplikace pro mozek, srdce i svaly. Deficit „déčka“ stojí také za celou řadou vážných onemocnění, které jsou v dnešní době hojně rozšířené v populaci. Takže pokud se chcete pořádně připravit, abyste nemocem vzdorovali, rozhodně déčko nesmí chybět ve vaší domácí lékárničce. Pořídit si můžete například doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt 1000 IU, jehož jedna maličká tableta s přehledem pokryje potřebnou denní dávkou déčka.

Imunita souvisí se zdravým zažíváním

Ovšem účinná obranyschopnost organismu není jen o vitaminech. Víte, že poruchy imunity souvisí až v 90 procentech s narušenou rovnováhou střevní mikroflóry? Z tohoto důvodu byste měli myslet i na svá střeva. Abyste je rychle dostali do formy a obnovili v nich rovnováhu, která je pro imunitu klíčová, vsaďte na probiotika. Ideálním pomocníkem jsou Naturevia Laktobacily 5 Imunita, které obsahují unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli doplňku stravy je 15 miliard těchto mikroorganismů, a navíc přípravek obsahuje také vitamin C, který je pro imunitu rovněž nezbytný.

Mít v tomto období posílenou imunitu je zvlášť důležité. Neponechejte tedy nic náhodě a buďte připraveni.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik µg obsahuje jedna tableta přípravku Naturevia Vitamin D3-Efekt 1000IU?

a) 15

b) 25

c) 50

Tři výherci, kteří do 6. 4. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Naturevia Laktobacily 5 Imunita a Naturevia Vitamin D3. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením imunita

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 23. 3. 2020, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: imunita, prevence, probiotika, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+