Umíchejte si mastičku pod vedením lékárníka | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Umíchejte si mastičku pod vedením lékárníka

1. 4. 2019

Ve vybraných lékárnách BENU probíhají v průběhu dubna workshopy na téma Suchá a problematická pleť. Na místě si nejen pod vedením dermatologa naučíte, jak vyrobit mast v podobě krému a tělového másla, ale také se dozvíte, jak suchou a atopickou pleť ošetřovat a jak se o ni správně starat. Workshopy jsou zdarma, první začínají v Praze od 3. dubna a pak pokračují na různých místech republiky. Termíny a další informace spolu s registrací najdete na webových stránkách lékáren.

Přijďte se přiučit do lékárny

Lékárenská síť nabízí široké veřejnosti poradenství v rámci přednášek a workshopů BENU Akademie. Díky nim se lidé dozvědí například to, jak využít při léčbě bylinky, jak na léčbu rozličných zdravotních problémů a jak se jim efektivně vyhnout. Workshopy na téma péče o pleť se v lékárnách BENU začínají od 3. dubna v Praze, a následně proběhnou rovněž v Plzni, Prostějově, Jičíně, Dobřichovicích, Otrokovicích, v Chebu či v Hradci Králové.

  • Kurzy jsou zdarma, ale registrace je nutná z důvodů omezené kapacity míst. Přihlásit se je možné buď pomocí webového formuláře na adrese https://www.be­nu.cz/benu-academia, nebo přímo v lékárně.

publikováno: 1. 4. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: lékárna, péče o pleť

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+