Usnadněte pohyb svým kloubům a svalům | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Usnadněte pohyb svým kloubům a svalům

12. 10. 2018

Artritida má více než 200 různých druhů a postihuje všechny lidi bez ohledu na věk či pohlaví. Nejrozšířenější je artróza neboli osteoartritida, která je známá jako degenerativní onemocnění postihující klouby. Nejčastěji jsou postiženy klouby rukou, kolen a kyčle.

Nemoc snižuje kvalitu života

Zánětlivou formou je revmatoidní artritida provázená bolestivostí kloubů a jejich postupným poškozením. Výrazně snižuje kvalitu života a zkracuje jeho délku až o několik let. Výskyt onemocnění je poměrně častý, postihuje asi 1 % populace a často se projevuje již v mladém věku, zatímco výskyt osteoartritidy narůstá po 50. roku věku.

Ulevuje svalům i kloubům

ALPA LESANA masážní gel je přírodní směs éterických olejů, vhodná pro masáže kloubů, svalů a páteře. Obsahuje mentol, který příjemně chladí a celkově ulevuje. Eterické oleje v kombinaci s výtažky z eukalyptu a borovice přinášejí úlevu při revmatických bolestech kloubů. Gel výborně poslouží na namožené svaly a svalové spasmy znesnadňující pohyb. Gel s příměsí olejů se lehce roztírá a okamžitě vstřebává.

Pro zvýšení účinku je možná kombinace gelu s Francovkou LESANA. ALPA Francovka LESANA je nasycený lihový roztok s přírodním mentolem a extrakty z jehličí. Pomáhá při revmatických bolestech a uvolňuje svalstvo. Má desinfekční účinky a vyšší koncentraci mentolu, která zvyšuje chladivý efekt a přináší okamžité uvolnění. Její inhalační roztok pomáhá při nachlazení, je vhodnou osvěžující přísadou do koupele.

  • ALPA gel LESANA seženete v drogeriích a e- shopech za 43 Kč, Francovku LESANA 160 ml koupíte za 29 Kč.

www.alpa.cz


publikováno: 12. 10. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bolest, klouby, svaly

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+