Vhodná strava jako lék | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Vhodná strava jako lék

21. 2. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Právě vyšlo třetí vydání této knihy.

Výherci: Viktorie Kmínková, Petr Pokorný, Olga Fabiánová

Konec zimy je stále v nedohlednu a vás už od sezení u pece bolí záda a z častého pití protichřipkových čajů žaludek? Nakladatelství CPress vám poradí, jak si pomoci ke zdraví v knize Jak se léčit vhodnou stravou! Dozvíte se v ní, co jíst či nejíst při konkrétních nemocech a můžete nastudovat 55 rad, jak na zdravotní problémy a onemocnění.

Příroda léčí každou bolístku

Chcete vědět, jakou vhodnou stravu, vitaminy, minerály a stopové prvky dodávat tělu při konkrétních potížích, aby se jejich projevy zmírnily, či dokonce ustoupily? V publikaci naleznete mimo jiné i tipy na bylinky a další přírodní zdroje a doporučení na čaje, sirupy a obklady. Na závěr každé kapitoly pak autor přidává k danému tématu zajímavé informace z celého světa. Třetí vydání této knihy svědčí o tom, že kniha je skvělá a musíte jí mít doma!

Co v knize najdete?

  • nemoci a zdravotní problémy, jako např. alergie, akné, bolesti hlavy a migréna, bolesti v krku, citlivost na počasí, cukrovka, deprese, dna, hyperaktivita, hučení v uších, kinetóza, kocovina, kožní potíže, lupénka, nadváha, nadýmání, nachlazení, opar, osteoporóza, poruchy spánku, revma, unavené oči, vypadávání vlasů, vysoký či nízký krevní tlak, zácpa, zápach z úst, žlučníkové potíže a mnoho dalších,
  • užitečné rady, co v případě konkrétní nemoci raději vůbec nejíst a co naopak naše tělo potřebuje,
  • zajímavé tipy na bylinky a další přírodní zdroje,
  • doporučení a návody na přípravu čajů, sirupů a obkladů,
  • kde příjem léčivých látek jen ze stravy nestačí, autor doporučuje i konkrétní potravinové doplňky dostupné v lékárnách,
  • další praktické rady týkající se zlepšení zdravotního stavu.

Autor Jörg Zittlau je doktorem medicíny, na téma zdravý životní styl napsal několik bestsellerů. Pro české čtenáře upravila magistra farmacie Mgr. Irena Kilíková.

Soutěžní otázka

Kolikáté vydání této populární knihy právě vychází?

a) třetí

b) druhé

Tři výherci, kteří do 3. 3. 20117 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou knuhu Jak se léčit vhodnou stravou!. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením jídlo jako lék.


publikováno: 21. 2. 2017, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, léčba, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+