Výbava z lékárny na kašel i močový měchýř | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Výbava z lékárny na kašel i močový měchýř

29. 12. 2016
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: LUUF® Pastilky mají příchuť bezinky.

Výherci: Jana Vyhnálková, František Spálený, Jitka Votrubová

Nízké teploty, dešťové i sněhové srážky a topení, které sice zajistí příjemné teplo, ale zároveň často vysuší vzduch. A to má neblahý vliv na sliznice v krku i nose. Jestliže vás už pobolívá v krku a pokašláváte, máme pro vás tip na skvělé pastilky. A to není vše. Pokud patříte mezi ženy, kterým dělá problémy slabý močový měchýř, vyzkoušejte blahodárná semena štýrské dýně.

Chraptíte a pokašláváte?

Na zklidnění podrážděné ústní dutiny a hrtanu provázející suchý kašel se tradičně používá islandský lišejník z arktické tundry, ale také proskurník lékařský, lidově nazývaný ibišek, a to pro svůj vysoký obsah účinných látek. LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem obsahují tyto vysoce dávkované rostlinné účinné látky vytvářející na sliznici ochranný film, který zvlhčuje a zároveň podporuje regeneraci. Chrání tak proti chrapotu a dráždění ke kašli a působí blahodárně na podrážděný krk. Pastilky s ovocnou příchutí bezinky jsou bez cukru, konzervačních látek a umělých barviv.

  • LUUF® Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem, zdravotnický prostředek, jsou k dostání výhradně v lékárnách.

Téměř každá čtvrtá žena trpí na citlivý močový měchýř

Tak běžné věci jako kašel, smích nebo fyzická námaha, zvedání tašky nebo chůze do schodů, mohou vést u některých žen k nedobrovolnému úniku moči. Na slabý močový měchýř je v lidovém léčitelství už po staletí znám pozitivní vliv semen štýrské dýně. Je tomu tak mimo jiné díky bioaktivním látkám zvaným lignany, které jsou obsaženy především v bezolejnaté části dýňových semen. Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu se specializují na sílu těchto látek: obsahují 20krát zkoncentrovaný speciální patentovaný bezolejný EFLA®940 extrakt ze semen štýrské dýně obohacené o sójové izoflavony.

  • Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženy, doplněk stravy, pro normální funkci močových cest jsou k dostání výhradně v lékárnách. Více informací najdete na www.drboehm.cz.

Soutěžní otázka

Jakou příchuť mají pastilky LUUF® Pastilky?

a) citrónu

b) bezinky

Tři výherci, kteří do 13. 1. 20117 správně odpoví na soutěžní otázku, dostanou LUUF® Pastilky a Dr. Böhm® Dýňové tablety pro ženu. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Luuf.


publikováno: 29. 12. 2016, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: inkontinence, kašel, lékárna, močový měchýř

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+