Vychutnejte si kouzlo zimy ve zdraví | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Vychutnejte si kouzlo zimy ve zdraví

15. 1. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Zinek posiluje imunitu.

Výherci: Renáta Malá, Tereza Novotná, Jan Kubát

Naše zdraví i to jak se cítíme ovlivňuje celá řada faktorů. Může to být třeba malé prochladnutí, co způsobí např. nepříjemnou rýmu. Právě zima naši odolnost prověří nejvíce. A abychom si ji užili ve zdraví, je důležité vhodně se oblékat, zdravě jíst, dodržovat pitný režim i když zrovna nemáme pocit žízně a nezapomínat na vitaminy.

Nápoj nebo rozpustný bonbón

Chladné dny dokáže zpříjemnit novinka Revital vitamin C + Zinek – speciální vitaminová edice s chutí horkých vánočních punčů a vábivou vůní jablek a skořice. Balení obsahuje 2 druhy tablet na posílení imunity: rozpustné ve vodě a rozpustné v ústech. První umožňují připravit si horký nápoj na zahřátí nebo studený, když potřebujete osvěžit a zahnat žízeň. Překvapivě lahodnou chuť oceníte i tehdy, když vám Revital rozpustný v ústech nahradí třeba oblíbený bonbón.

Céčko a zinek

Revital vitamin C + Zinek obsahuje kombinaci vitaminů pro posílení odolnosti organismu. Céčko přispívá ke snížení únavy a jako významný antioxidant je pro tělo nezbytný. Právě na něm do značné míry závisí tělesná obranyschopnost a tedy i to jak často jsme nemocní. Vitamin C je důležitý nejen pro normální funkci imunitního systému, ale prospívá také cévám, kůži, dásním, zubům a psychice. Zinek se podílí na udržení rovnováhy mezi kyselinami a zásadami v těle a pozitivně ovlivňuje nejen imunitu, ale také stav pokožky, vlasů a nehtů i normální stav kostí. Doplňky stravy jsou potraviny, jejichž účelem je doplňovat běžnou stravu. Jsou koncentrovanými zdroji vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Více se o doplňcích stravy dozvíte zde

  • k dostání v lékárně

více na www.vitar.cz, www.nasevitami­ny.cz

Soutěžní otázka

Posiluje zinek imunitu?

a) ano

b) ne

Tři výherci, kteří do 26. 1. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží 2 balení Revital vitamin C + Zinek. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením revital.


publikováno: 15. 1. 2018, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: imunita, lékárna, prevence, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+