Vyspěte se do růžova a zatočte s únavou | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Vyspěte se do růžova a zatočte s únavou

10. 11. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Latinské označení bylinek v přípravku Swiss Sleepnox Forte je Valeriana officinalis, Humulus lupulus, Passiflora incarnata, Melissa officinalis.

Výherci: Jiří Plechatý, Olga Réblová, Vlasta Hartmanová

Podzim s sebou nese sychravé počasí a také pocit, že se vám nechce nic jiného, než spát. Za okny vládne mlha a déšť, soustředit se na práci a úkoly není zrovna lehké. K tomu se přidává únava a nechuť cokoliv dělat. Nepropadejte splínu a soutěžte s námi o balíčky doplňků stravy Swiss proti únavě a pro dobrý spánek.

Zklidnění a kvalitní spánek

Pokud vám chybí energie, tak není nad vydatný a kvalitní spánek. K tomu vám pomohou bylinky. Ty z vás sejmou napětí, uklidní vaše rozjitřené nervy a pomohou usnout. Možná jste také vyzkoušeli různé přírodní přípravky a ony nezabraly. Neztrácejte naději. Zkuste účinnou kombinaci extra silných extraktů z kozlíku lékařského, chmele otáčivého, mučenky pletní a meduňky lékařské, kterou najdete v osvědčeném přípravku Swiss Sleepnox Forte, který je nenávykový a zcela bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Podzimní depka nebude mít šanci

K vydatnému spánku je dobré přidat i něco pro zlepšení nálady. Právě magnesium je nepostradatelné pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nervozitou, únavou, depresí či nespavostí. Takže zapomeňte na podzimní „depky“ a naordinujte si hořčík. Jeho ideálním zdrojem je přípravek Swiss Magnesium “1“, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Navíc balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

  • Chcete-li tedy udělat něco pro své zdraví, spánek a nervy, soutěžte s námi o balíček přírodních doplňků stravy Swiss Natural. Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Jaké nesou latinské označení bylinky obsažené v přípravku Swiss Sleepnox Forte?

a) Valeriaza medicinalis, Humulus tupulus, Passifauna incartana, Melissa medicinalis

b) Valeriana arborescens, Humulus lupilus, Passiflora arcansis, Melissa arborescens

c) Valeriana officinalis, Humulus lupulus, Passiflora incarnata, Melissa officinalis

Tři výherci, kteří do 27. 11. 2017 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček přípravků Swiss Natural, který obsahuje Swiss Magnesium „1“ a Swiss Sleepnox Forte. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením zklidnění.


publikováno: 10. 11. 2017, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, spánek, únava

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+