Zbavte se celulitidy a nepříjemných otoků se 3 bylinkami na odvodnění | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Zbavte se celulitidy a nepříjemných otoků se 3 bylinkami na odvodnění

26. 6. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Zavodnění organizmu způsobuje mj. nedostatek pohybu.

Výherci: Dana Pospíšilová, Blanka Kučerová, Karel Kočí

Na plavkovou sezónu je třeba se řádně připravit. Kromě cvičení a zdravé stravy si můžete ke krásné postavě dopomoci také tím, že se zbavíte přebytečné vody. Právě ta totiž může mít značný vliv na problémy s celulitidou i na vaši váhu. Zkuste se stejně jako herečka Linda Rybová spolehnout na bylinky.

Přebytečná voda v těle

Pokud vás trápí otoky, kila navíc anebo už zmiňovaná celulitida, která ale s váhou vůbec souviset nemusejí, může být problémem přebytečná voda v těle. Ptáte se, co za ní vězí? Odpovědí je hned několik. Na vině může být nedostatek pohybu, sedavé zaměstnaní, užívání antikoncepce či jiných léčiv, ale třeba také celodenní stání či špatné stravovací návyky. Častou příčinou bývá rovněž hormonální nerovnováha, ať již způsobená menstruačním cyklem nebo klimakteriem.

Jak se připravuje do plavek Linda Rybová

„Miluji kvalitní přírodní produkty a s touto kúrou od Kneipp® mám jistotu, že dávám tělu to nejlepší. Odvodnění organismu nemá jen estetický ráz, ale je velmi důležité pro odstranění škodlivých látek a toxinů, které naše tělo zatěžují. Po zimě, která pro mě byla poměrně psychicky náročná, jsem se necítila moc dobře. Na jaře jsem chtěla tělo nastartovat, ale bez úspěchu. Pomohlo mi až spojení tří věcí – omezení mouky ve stravě, běh a také 3 bylinky na odvodnění Kneipp. To je moje tajemství, jak se cítit skvěle nejen v plavkové sezóně, ale po celý rok,“ říká Linda Rybová.

Kopřiva,jalovec,pe­tržel

Tělo správně funguje při obsahu 50–60 % vody. Když se poměr začne zvyšovat, dochází k otokům končetin, břicha i obličeje. Ani přes velkou snahu se potom člověku nedaří zhubnout. Dalším z nepříjemných důsledků zavodnění je i nadměrné pocení. „3 bylinky na odvodnění Kneipp® obsahují listy kopřivy a jalovce, tedy rostlin s diuretickými účinky, které zároveň podporují správnou funkci ledvin. K nim je přidána prášková nať petržele, a navíc ještě biotin a hořčík, který přispívá k rovnováze elektrolytů v těle,“ vysvětluje Jana Brychtová, Brand manažerka HARTMANN – RICO.

Kúra Kneipp® vám tedy pomůže při odstranění toxinů v rámci detoxikace organismu, sníží tvorbu otoků především v oblasti nohou, zmírní či úplně odstraní celulitidu, podpoří přirozenou a správnou funkci ledvin a může pomoci i se snížením hmotnosti. Nutné je však také dodržovat zásady zdravého životního stylu a nezapomínat na dostatečný přísun tekutin, vyváženou stravu a dostatek pohybu.

www.kneipp.cz

Soutěžní otázka

Co způsobuje mj. zavodnění organizmu?

a) nedostatek pohybu

b) častá konzumace tekutin

3 výherci, kteří do 10. 7. 2017 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček,kde bude sprchový gel passion fruit, Kúra Kneipp® 3 bylinky na odvodnění a sada tří masážních olejů. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením odvodnění.


publikováno: 26. 6. 2017, v rubrice Přírodní léčba
Štítky:

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+