Zelená pro vaše zdraví | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Zelená pro vaše zdraví

15. 12. 2017

Mladá pšenice, zelený ječmen, chlorella a spirulina. Pod všemi těmito názvy se schovává přírodní síla superpotravin, která je ukryta v zeleném prášku Blendea SUPERGREENS. Tato kombinace obsahuje výjimečně vysoké množství živin a vitamínů. Jen jedna lžička denně zajistí přísun důležitých látek pro pevné zdraví.

Podpoří imunitu

Současný životní styl spojený se špatným stravováním způsobuje některým lidem zdravotní komplikace, nebo přispívá k rozvoji civilizačních chorob. Blendea SUPERGREENS doplňuje cenné přírodní látky, které mnozí přijímají ve stravě nedostatečně, nebo vůbec. Zelené superpotraviny, obsahují komplex zdraví prospěšných živin a vitaminů, které detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy.

Blendea SUPERGREENS obsahuje:

  • BIO mladou pšenici pro podporu imunity (30 %). Mladá pšenice obsahuje 17 aminokyselin a množství proteinů. Zlepšuje trávení, redukuje záněty a zvyšuje celkovou odolnost organismu. Zbavuje tělo nečistot, těžkých kovů a jiných toxinů.
  • BIO zelený ječmen pro dostatek energie po celý den (30 %).Zelený ječmen chrání lidské tkáně před karcinogeny. Přispívá ke kvalitnějšímu spánku, pomáhá při snižování nadváhy a čistí pleť. Posiluje imunitní systém a dodává potřebnou energii.
  • BIO spirulinu pro mladší a zdravější vzhled (20 %). Spirulina má vysoký podíl rostlinných bílkovin (50–70%). Zmírňuje projevy různých nemocí, včetně diabetu 2. typu, alergií a onemocnění srdce. Zpomaluje stárnutí pleti.
  • BIO chlorellu pro detoxikace těla (15 %). Chlorella funguje jako přírodní antibiotikum a urychluje proces detoxikace. Podporuje regeneraci tkání a obranyschopnost. Odbourává cholesterol v krvi a přispívá ke snížení vysokého tlaku.

TIP na vánoční dárek plný zdraví

Dárkové balení Blendea SUPERGREENS i se shakerem! Sypká směs se užívá denně, rozpuštěná ve vodě, ovocném džusu, smoothie či jídle. Je to ten nejlepší mix pro detoxikaci, imunitu a dodání energie. Jedno dárkové balení vydrží až 30 dávek a je k dostání za 499 Kč.

Více informací se dočtete na www.blendea.cz, kde můžete zakoupit.


publikováno: 15. 12. 2017, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bio, detox, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+