Získejte pomocníky pro lednovou očistu organizmu | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Získejte pomocníky pro lednovou očistu organizmu

23. 1. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Účinná látka silymarin tvoří 80 procentjedné kapsle přípravku Naturevia Ostropestřec.

Výherci: Ludmila Zakopalová, Lada Kunetková,Vla­dimír Rébl

Vánoční hodování a silvestrovské oslavy daly pořádně zabrat nejen játrům, ale i celému zažívání. Z toho důvodu je leden ideálním časem, kdy byste si měli naordinovat detoxikaci. Zbavíte se škodlivých látek a zároveň posílíte imunitu. K tomu stačí zapojit se do naší soutěže o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže při očistě organizmu, a navíc podpoří vaši obranyschopnost.

Bylinky pro detoxikaci

Doslova zázračným pomocníkem pro novoroční detoxikaci je ostropestřec mariánský. Přesněji jeho semena, která se používají už po staletí na játra a další nejrůznější neduhy. Zátěž pro játra představuje nejen alkohol, ale také užívání léků či život v znečištěném prostředí. To vše může zhoršit jejich funkci. Přitom játra jsou životně důležitým orgánem. Probíhá v nich většina procesů souvisejících s metabolismem cukrů, tuků a aminokyselin. Zároveň zbavují organismus toxických látek. Z těchto důvodů byste se měli o svá játra starat a co nejúčinněji je chránit. Pomoci vám může přípravek Naturevia Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky silymarinu, což je extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který podporuje nejen jejich očistu, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění a zároveň udržuje jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organismu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv také na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Je tedy ideálním pomocníkem při novoroční očistě.

Zažívání v pohodě a podpora imunity

K Vánocům patří dobré jídlo, pití a cukroví. Právě tato kombinace se může nepěkně podepsat na vašem zažívání. V tom, aby se vaše střeva dostala rychle do formy a obnovila se v nich správná rovnováha, vám pomohou probiotika. Věděli jste, že poruchy imunity až v 90 % souvisí s narušenou střevní mikroflórou? Z toho důvodu je potřeba dbát o vyvážené prostředí, které vám zajistí doplněk stravy Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Ten obsahuje unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli přípravku je 15 miliard těchto mikroorganismů. Navíc přípravek obsahuje také vitamin C, který je pro imunitu nezbytný.

Udělejte tedy v novém roce důkladný úklid ve svém těle. Zbavte se škodlivin nejen z jater, ale i střev. A nezapomeňte podpořit svoji obranyschopnost. Uvidíte, že se budete cítit lépe.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik procent ze složení jedné kapsle přípravku Naturevia Ostropestřec forte tvoří účinná látka silymarin?

a) 60

b) 70

c) 80

Pět výherců, kteří do 8. 2. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec Forte a Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením detox

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 23. 1. 2020, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, probiotika, zažívání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+