Fotopotiskem vytvoříte originální dárek | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Fotopotiskem vytvoříte originální dárek

25. 1. 2016

Nechcete riskovat, že koupené dárky skončí v zapomnění na dně skříně či je brzy začne pokrývat souvislá vrstva prachu, ale zároveň chcete pořídit něco nevšedního, výjimečného a snad i vtipného? Vsaďte na dárky, u nichž můžete projevit kreativitu a vlastní invencí stvořit něco, co rozhodně není k mání v žádném regálu obchodního centra. Darujte originální fotodárek!

Více než jen potisk hrníčků a triček

Když se řekne fotopotisk, vybaví se vám nejčastěji potištěná trička nebo hrníčky? Nemusí tomu tak být, dnes už trh nabízí možnosti potištění rozmanitého spektra předmětů. „Na našem e-shopu nabízíme potisk obvyklých předmětů, jako je například hrnek, polštář či podložka pod počítačovou myš. Tím se ovšem naše možnosti zdaleka nevyčerpávají. Pro inspiraci vám vybranou fotografií můžeme potisknout i otvírák na lahve, žabky, zapalovač nebo z dodaného obrázku vytvořit puzzle z kvalitního kartonového papíru se speciální lesklou povrchovou úpravou. Na výběr je z několika tvarů a velikostí, takže si vybere každý,“ říká Jakub Černý, majitel e-shopu TiskArena.cz, který nabízí i možnost navržení a sestavení designové fotoknihy v různých formátech.

Pexeso z vlastních fotografií

„Pokud máte v úmyslu obdarovat přátele a zároveň je potěšit či pobavit vzpomínkou na vtipný moment, vydařenou akci nebo společný zážitek, doporučuji vsadit na pexeso z vlastních fotografií, vyrobené z hlazeného kartonu. Vlastní obrázek nebo text můžete vybrat na rubovou i lícovou stranu,“ doplňuje Černý. Darované pexeso určitě neupadne v zapomnění, naopak ještě najde praktické využití a s partou si s ním během dalšího setkání užijete spoustu zábavy.

Vytvoření fotoknihy s věnováním

Pokud jste spíše na tradičnější dary, osvědčenou klasikou je zhotovení památeční fotoknihy. Skvěle se hodí na uchování vzpomínek na životní mezníky nebo slavnostní příležitosti, jako je promoce, dovolená, svatba nebo narození potomka. Takové výjimečné okamžiky si zaslouží působivější formu uchování, než je hromadění fotek ve složkách v počítači. U nich je také na rozdíl od tradičního alba menší pravděpodobnost, že zálibným listováním pořízenými snímky příjemně strávíte celé odpoledne. Při pořizování fotoknihy se přitom nemusíte spokojit s fádními pořadači nebo s nevkusným provedením běžně dostupných alb. Na e-shopu TiskArena.cz si přímo online v prohlížeči vytvoříte snadno a intuitivně vlastní design odpovídající vašim představám.


publikováno: 25. 1. 2016, v rubrice Rodina
Štítky: dárek, foto

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+