Hrajte si v každém věku | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Hrajte si v každém věku

21. 5. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: V nakladatelství Portal vyšly i jiné knihy od Rosemarie Portmann.

Výherci: Jana Nosková, Josef Pivoňka, Jaroslava Slavíková

Lidé si rádi hrají v každém věku. A právě v seniorském období může znovuobjevování vlastních hravých a kreativních možností dosáhnout zcela nových kvalit. Využijte k tomu knihu od Rosemarie Portmann s názvem 99 her pro trénink mozku u seniorů, která vám poskytne řadu nápadů. Vydává ji nakladatelství Portál.

Radost a vyrovnanost prodlouží život

Schopnosti a vlohy, které v každodenním životě přicházejí zkrátka či s postupujícím věkem ochabují, lze při hře zažívat a rozvíjet zcela novým způsobem. Společné herní aktivity nerozvíjejí pouze tělo a ducha, ale vnášejí do života i radost a vyrovnanost. Kniha předkládá 99 herních nápadů, určených pro skupiny seniorů, které lze realizovat snadno a bez složitých příprav. Témata sahají od seznamovacích her přes logické hádanky a cvičení na koncentraci až po hry podporující tělesnou zdatnost a pohyblivost.

Soutěžní otázka

Vyšly v nakladatelství Portal ještě jiné knihy od Rosemarie Portmann?

a) ne

b) ano

Tři výherci, kteří do 6. 6. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží knihu 99 her pro trénink mozku u seniorů. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením senior.

Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 21. 5. 2018, v rubrice Rodina
Štítky: knihy, senior, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+