Hravé básničky pro kluky a holčičky | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Hravé básničky pro kluky a holčičky

28. 12. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Knížka Hravé básničky pro kluky a holčičky navazuje na knihu Veršované rozcvičky.

Výherci: Dana Horáková, Martin Hruška, Helena Černá

Pátý díl básniček s názvem Hravé básničky pro kluky a holčičky rozvíjí přirozenou komunikaci dětí předškolního věku. Básničky Romany Suché jsou propojené s jednoduchými obrázky a snadno srozumitelnými gesty nakreslenými Vendulou Hegerovou. Usnadňují vzájemné dorozumívání, urychlují rozvoj řeči dětí, jejich pohybových dovedností, myšlení i představivost.

Pro lepší komunikaci malých dětí

Koncepce knížky Hravé básničky pro kluky a holčičky vychází z tetralogie básniček, které již v nakladatelství Portál vyšly (Rozpustilé básničky, Dovádivé básničky, Šikovné básničky, Veršované rozcvičky). Hravé básničky pro kluky a holčičky rozvíjejí přirozenou komunikaci dětí předškolního věku. Básničky jsou propojené s jednoduchými srozumitelnými gesty, která v každodenním životě běžně používáme. Děti se díky nim učí poznávat svět a lépe si uvědomují souvislosti.

Romana Suchá vystudovala psychologii v Olomouci, pracuje jako psycholožka, má zkušenosti z práce v mateřském centru. V Portále vyšla řada jejích knih, například Veršované rozcvičky pro kluky a holčičky, Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky, Šikovné básničky pro kluky a holčičky nebo Můj kamarád Rufus.

www.portal.cz

Soutěžní otázka

Na jakou knížku z nakladatelství Portál navazuje knížka Hravé básničky pro kluky a holčičky?

a) Veršované rozcvičky

b) Šikovné ručičky

Tři výherci, kteří do 10. 1. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží knihu Hravé básničky pro kluky a holčičky. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením básničky.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 28. 12. 2018, v rubrice Rodina
Štítky: dítě, knihy

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+