Hurvínkovo trápení se školou | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Hurvínkovo trápení se školou

28. 11. 2012

Divadlo Spejbla a Hurvínka rozdává již osm desetiletí radost napříč generacemi. Patří také k fenoménům na zvukových nosičích. V průběhu let se prodalo 5 397 500 šelakových a vinylových desek, audiokazet, CD a DVD s jejich humornými příběhy. Supraphon nyní přichází s novou nahrávkou, která vznikla podle scénáře Heleny Štáchové. Album Hurvínkovo trápení se školou bude pokřtěno v pražském Bontonlandu (Palác Koruna, Václavské náměstí 1, Praha 1) ve čtvrtek 29. 11. 2012 od 17 hodin. Součástí setkání bude i autogramiáda Heleny Štáchové a Martina Kláska.

Jaké zase vymyslí Hurvínek rošťárny?

Ředitelka Divadla S+H Helena Štáchová k nové nahrávce uvedla: „Notorický školák, záškolák a poškolák Hurvínek má se školou stálé problémy. A není divu. Šestaosmdesát let usedat den co den do školní lavice ve stejné třídě, není zrovna k závidění. Není divu, že tak bystrého kluka, jakým je Hurvínek napadne, že si ulehčí osud mnoha rafinovanými způsoby, kterými se učitelům i svému rodiči za svůj úděl jaksepatří „odmění“. O jeho nezměrné fantazii ve vymýšlení školních rošťáren, svědčí i toto CD se školní tématikou.“

  • Kromě CD si nahrávku Divadla Spejbla a Hurvínka je možné pořídit v digitální podobě na adrese SUPRAPHONline.cz a zároveň se dostává i do nabídky dalších digitálních servisů, jako je například Audioteka.cz.

www.spejbl-hurvinek.cz


publikováno: 28. 11. 2012, v rubrice Rodina
Štítky: CD, dítě, křest, školák, VIP, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+