Nápaditá novinka 3D puzzle na dětský psací stůl | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Nápaditá novinka 3D puzzle na dětský psací stůl

1. 11. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: 3D puzzle kecka Mickey Mouse složíte ze 108 dílků.

výherci: Hana Kořínková, Karel Průcha, Jana Růžičková

Stavění puzzle pomáhá rozvíjet mnohé dovednosti nejen u dětí. Pro starší generace přináší puzzle možnost podpořit mozkovou aktivitu, postará se ale také o zábavu. Puzzle pomáhají nejen hravě a zábavně rozvíjet tvořivé dovednosti a jemnou motoriku, ale podněcují také zvídavost, touhu po dosažení cíle i radost z dokončeného díla. Vaše děti mohou postavit sluneční soustavu, poznat dinosaury v Jurském světě nebo si zpestřit pracovní stůl novou keckou Mickey Mouse.

Vyzkoušejte 3D puzzle

Společnost Ravensburger, specialista na výrobu puzzle pro všechny věkové kategorie, vyrábí kromě klasických puzzle také 3D puzzle. Jako jediný výrobce používá k výrobě plast. Technologie EasyClick pak zaručuje, že hotové puzzle perfektně drží pohromadě, aniž byste museli použít lepidlo. Princip stavění i následného využití je u 3D puzzle trochu jiný, než můžeme být zvyklí. Z dílků si vytvoříme 3D tvary, které se pak mohou stát interiérovým doplňkem nebo užitkovou věcí. Na zadní straně jednotlivých dílků jsou uvedena čísla pro ty, kteří nechtějí stavět pouze podle motivu. Ta pomáhají ve správném umístění jednotlivých dílků do celkového díla. Ti náročnější mohou samozřejmě stavět bez této pomoci. Při skládání si děti nebo dospělí procvičí prostorové vnímání, vnímání tvarů, jemnou motoriku a zručnost.

Hravé učení

Perfektní edukativní hračkou je nové 3D puzzle Planetární soustava (522 dílků). Děti si tak mohou postavit celou sluneční soustavu s osmi realistickými planetami a vidět, jak naše sluneční soustava vypadá a v jakém poměru jsou jednotlivé planety, které jsou zhotoveny ve správných proporcích. Uprostřed sluneční soustavy stojí papírové Slunce.

Další novinkou je 3D puzzle kecka Mickey Mouse, kterou můžete vašemu dítěti zpestřit pracovní stůl v dětském pokoji. Poslouží totiž jako bezva stojánek na tužky či jiné drobnosti. Počet dílků v balení 108.  Pokud by Mickey Mouse nezaujal, můžete vybírat z celé úspěšné kolekce, kde najdete modely s motivy jako Galaxy, Union Jack, Podvodní svět, Graffiti a další. Pokud vaše dítě miluje dinosaury, máme pro vás perfektní dárek a to puzzle ball Jurský svět. Ze 72 dílků si váš malý milovník dinosaurů vytvoří úžasnou dekoraci do dětského pokoje a pozná hrdiny z druhohor.

Pro milovníky krásných aut

Na podzim má Ravensburger připravený opravdový skvost a to Porsche 911R. Kultovní předmět složený ze 108 plastových dílků, které drží pohromadě díky technologii EasyClick jistě potěší nejednoho muže. Porsche 911R tak doplní krásnou kolekci legendárních autobusů VW T1, které společnost nedávno uvedla na trh ve třech verzích – klasický, Indiánské léto a pojízdné občerstvení.

Pro dospělé je také určena novinka mezi 3D monumenty světa a to slavný pařížský kostel Notredame, které si postaví z 216 kousků.

www.Ravensbur­ger.cz

Soutěžní otázka

Z kolika dílků složíte 3D puzzle kecka Mickey Mouse?

a) 108

b) 72

Tři výherci, kteří do 18. 11. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží 3D puzzle kecka. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením puzzle.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 1. 11. 2018, v rubrice Rodina
Štítky: dítě, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+