Potěšte pod stromečkem sbírkou básní | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Potěšte pod stromečkem sbírkou básní

4. 12. 2017

Právě o Vánocích máte čas se zastavit, rozjímat a zamýšlet se, jak vlastně žijete. A je to také ideální doba, kdy si můžete dopřát posezení u veršů. Sbírka básní s názvem Prožívání od Šárky Hampeisové nabízí kratičké, ale zároveň všeobsažné verše, které vyjadřují radost i smutek, toužení i pocit marnosti, naděje a strachu… Vše, co nejspíš prožíváte dnes a denně i vy.

Novinářka Zdena Jeníčková o verších napsala: „V této sbírce je každé slovo opravdový klenot. Prostý a zároveň vzácný ušlechtilý šperk, který si je dobře vědom své ceny. Láska a především – hluboká, niterná vášeň k životu živelně tryská z každého verše, z každého písmene… Ne náhodou nazvala autorka svou sbírku Prožívání… Její básně jsou upřímnou ódou na život – opravdový život v jeho nádherně syrové, ničím nepřikrášlené ryzí podobě. Dojemné, soucitné, láskyplné… Je to podstata všeho, co prožíváme… Jsme to MY SAMI. Děkuji za tento krásný, čistý a očistný zážitek… a těším se na další sbírky!"

  • Útlá knížka, kterou vydalo nakladatelství No Limits, je o prožívání autorky, ale umožní i nám se s ní zamyslet nad „výkřiky duše“, jak své otevřené a upřímné verše Šárka Hampeisová sama označuje.

více o autorce na: www.sarkahampe­isova.cz


publikováno: 4. 12. 2017, v rubrice Rodina
Štítky: knihy, nákupy, Vánoce

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+