Přijďte na otevření Stezky korunami stromů Krkonoše | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Přijďte na otevření Stezky korunami stromů Krkonoše

16. 6. 2017

Pro veřejnost se slavnostně otevře již první červencovou neděli nová Stezka korunami stromů Krkonoše, která vzniká od září loňského roku na úpatí Černé hory v Janských Lázních. Pro návštěvníky je připraven nabitý celodenní program,který bude zahájen slavnostním přestřižením pásky a otevřením Stezky v 11 hodin.

Program pro návštěvníky

„Vůbec poprvé se budou moci lidé projít novou Stezkou až do vrcholků stromů. Těšit se mohou také na vystoupení Ewy Farne a skupiny The Tap Tap. Chybět nebude ani pestrý doprovodný program,který si užijí nejen dospělí, ale také děti,“ uvádí k otevření Filip Pekárek, jednatel společnosti Stezka korunami stromů Krkonoše. Akce se pak zúčastní také římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik, který Stezce požehná. Stavba Stezky, která byla zahájena loni na podzim, se již blíží do finále. V průběhu června budou probíhat závěrečné práce. V neděli 2. července pak Stezka přivítá první návštěvníky.

Speciální zábava pr děti

Přestřižení pásky a slavnostní otevření je naplánováno na 11. hodinu. Kromě možnosti užít si procházku po Stezce a dechberoucí výhledy z vyhlídkové věže, je pro účastníky akce nachystán také bohatý program, který zaujme děti i dospělé. Hlavní částí dne budou dvě vystoupení skupiny The Tap Tap, která začínají ve dvanáct a ve tři hodiny, a koncert zpěvačky Ewy Farne ve čtyři hodiny. „V mezičase proběhne také vystoupení na chůdách či balónková show. Speciálně pro děti je pak nachystána například animační interaktivní show, dále se budou moci vydovádět ve skákacím hradu nebo si nechat pomalovat obličeje. Chceme, aby si akci užila celá rodina,“ uvádí Pekárek. Důležitým bodem programu je i účast kněze Zbigniewa Czendlika. „Návštěvy pana Czendlika si moc ceníme a jsme rádi, že naší Stezce udělí požehnání,“ doplňuje Pekárek.

foto: stezkakrkonose

www.stezkakrko­nose.cz


publikováno: 16. 6. 2017, v rubrice Rodina
Štítky: akce, cestování, hory, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+