Prosinec v Aquapalace Praha nabízí zábavu pro celou rodinu | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Prosinec v Aquapalace Praha nabízí zábavu pro celou rodinu

22. 12. 2017

Přijďte si užít prosincové dny do Čestlic! Čeká vás zábava nejen před Štědrým dnem, ale i Silvestr si letos můžete vychutnat v plavkách a nemusíte kvůli tomu letět do dalekého Karibiku!

Pohádkové vánoční prázdniny

V sobotu 23. prosince, kdy už budou děti netrpělivě čekat na Ježíška, jim můžete zkrátit dlouhou chvíli a užít si příjemné odpoledne u Stromu splněných přání v ČEZ Paláci pokladů, kde pro ně bude připraven malý dáreček.  Během studených vánočních prázdnin Aquapalace Praha navštíví princezny, draci, stateční rytíři, vodníci a další pohádkové postavy. Těšit se můžete, ale i na Spidermany nebo Elzu z Ledového království.

Kde strávit Silvestr?

Poslední prosincový den nemusí být nutně ve znamení teplého oblečení a hromady sněhu. Silvestr si letos můžete vychutnat v plavkách a nemusíte kvůli tomu letět do dalekého Karibiku! Proto než se večer pustíte do silvestrovských radovánek s přáteli, přijďte se pobavit s celou rodinou do akvaparku.

Pokud neholdujete zimním sportům na horách a návštěvu zahraničí si necháváte raději na teplé léto, máme pro vás originální tip! Vyrazte do Aquapalace Praha, kde si i na Silvestra užijete pořádnou koupačku. Navíc, během celého odpoledne pro vás bude ve Vodním světě připraven jedinečný program. Již v 15 hodin si můžete vychutnat “půlnoční” přípitek v ČEZ Paláci pokladů a užít si pěvecké vystoupení mladé zpěvačky Adély Částkové. Prožijte závěr roku 2017 stylově!

www.aquapalace.cz


publikováno: 22. 12. 2017, v rubrice Rodina
Štítky: akce, dítě, Vánoce, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+