Užijte si zimu s celou rodinou v horském resortu Dolní Morava | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Užijte si zimu s celou rodinou v horském resortu Dolní Morava

23. 1. 2019

Užijte si zimních radovánek, dokud má ledová sezóna sněhu na rozdávání. Naplánujte si rodinný výlet do horského resortu Dolní Morava, kde bude skvěle postaráno o vás i o vaše děti.

Panoramatické restaurace Skalka

Více než 10 kilometrů sjezdovek, dětský ski park s lyžařskou školou, skialpové centrum, večerní sáňkování, jízda rolbou, výšlapy na sněžnicích, freestyle zóna, běžkařské trasy klikatící se pohádkovou krajinou, to jsou jen střípky ze zážitků, které vás čekají na svazích Dolní Moravy. Třešničkou na dortu je pak Stezka v oblacích s výhledem na zasněžené kopce. Jedinečnou vyhlídku si navíc můžete vychutnat i z prosklené panoramatické restaurace Skalka, která je jednou z novinek letošní sezóny, do níž areál investoval na 200 milionů korun.

Pokřtěte zasněžený svah

Otevřete den čerstvými lyžařskými zážitky, a zatímco se ostatní lyžaři teprve probouzí, užijte si na sjezdovce první stopu. Každou sobotu a neděli od půl osmé do půl deváté na vás čeká jedinečný lyžařský zážitek. Nejvýše patnáct lidí má možnost pokřtít zasněžený svah. K dispozici je navíc instruktor lyžování s potřebnými radami. Zakončit první stopu pak můžete na skvělém brunchi.

Naskočte na adrenalinovou jízdu na bobové dráze na Dolní Moravě, která je k dispozici po celý rok! Ta největší zábava tu na vás ale čeká v zimě, když mráz pomáhá rychlosti. Tato bobová dráha je jedna z nejdelších v Česku, a navíc je svým profilem nejzajímavější. Zážitek jízdy si můžete užít s celou rodinou.

Kromě panoramatické restaurace Skalka si pak můžete odpočinout v jedné z dalších šesti restaurací a barů. Vychutnejte si horské speciality v chatě Slaměnka, dopřejte si pizzu v Pizzerii Terezka, a nebo se zahřejte v jednom z après ski barů, kde můžete zakotvit cestou ze sjezdovky.

O rodinné dovolené je na Dolní Moravě velký zájem. Užijte si i vy poslední týdny zimy a vytvořte si krásné vzpomínky do rodinného alba. Zažijte neopakovatelnou dovolenou v horském resortu Dolní Morava!

www.dolnimora­va.cz

www.hotel-dolnimorava.cz


publikováno: 23. 1. 2019, v rubrice Rodina
Štítky: cestování, zima

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+