Verše k svátku zamilovaných | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Verše k svátku zamilovaných

7. 2. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Do dnešního dne vydala Šárka Hampeisová 3 sbírky veršů.

Výherci: Dagmara Hartmanová, Stanislava Rašínová, Jana Knotková

Právě Valentýn je ideální pro to, abyste si se svou láskou dopřáli čas na sebe a třeba otevřeli společně knížku. Sbírka básní s názvem Prožívání od Šárky Hampeisové nabízí kratičké, ale zároveň všeobsažné verše, které vyjadřují radost i smutek, toužení i pocit marnosti, naděje a strachu… Vše, co nejspíš prožíváte dnes a denně i vy.

Upřímná zpověď

Novinářka Zdena Jeníčková napsala: „V této sbírce je každé slovo opravdový klenot. Prostý a zároveň vzácný ušlechtilý šperk, který si je dobře vědom své ceny. Láska a především – hluboká, niterná vášeň k životu živelně tryská z každého verše, z každého písmene… Ne náhodou nazvala autorka svou sbírku Prožívání… Její básně jsou upřímnou ódou na život – opravdový život v jeho nádherně syrové, ničím nepřikrášlené ryzí podobě. Dojemné, soucitné, láskyplné… Je to podstata všeho, co prožíváme… Jsme to MY SAMI. Děkuji za tento krásný, čistý a očistný zážitek… a těším se na další sbírky!"

  • Útlá knížka, kterou vydalo nakladatelství No Limits, je o prožívání autorky, ale umožní i nám se s ní zamyslet nad „výkřiky duše“, jak své otevřené a upřímné verše Šárka Hampeisová sama označuje.

více o autorce na: www.sarkahampe­isova.cz

Soutěžní otázka

Kolik sbírek veršů do dnešního dne už Šárka Hampeisová napsala?

a) dvě

b) tři

Tři výherci, kteří do 15. 2. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží sbírku básní Prožívání. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením básně.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 7. 2. 2019, v rubrice Rodina
Štítky: knihy

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+