Běhejte a choďte pro dobrou věc v rámci Unexpected running | Sport a wellness | Trendy zdraví


Běhejte a choďte pro dobrou věc v rámci Unexpected running

12. 5. 2016

V Obchodním centru Chodov 2. května odstartoval měsíční charitativní běžecký projekt. Unikátní akce si dala za cíl propojit zdravý životní styl, běh a to vše pro dobrou věc. Partnerem Unexpected running je značka adidas.

Běhejte a choďte pro dobrou věc

Účastníci, kteří se mohou zaregistrovat prostřednictvím www.running.cen­trumchodov.cz, si mohou zvolit mezi šesti běžeckými programy – od úplných začátečníků, specializovaných běhů až po tréninky s maratoncem Milošem Škorpilem. Za každý uběhnutý či ujitý kilometr věnuje Centrum Chodov 15 Kč na charitu Nadace Olgy Havlové.

Máte správný běžecký styl?

U každého programu jsou k dispozici profesionální trenéři, které pro akci zajistil partner projektu – značka adidas. Díky ní si také nejen účastníci mohou nechat analyzovat svůj běžecký styl a na základě toho najít svoji ideální běžeckou botu. K dispozici bude též odpočinková zóna adidas PureBOOST X s příjemným posezením a unikátními dámskými běžeckými botami k vyzkoušení.

Příjemné odměny

Účastníci se mohou zapojit do dílčích soutěží a na tři muže a ženy, kteří uběhli nejvíce kilometrů, čekají dárkové poukazy v hodnotě několika tisíc korun. Na všechny účastníky také čeká sleva ve výši 20% na produkty adidas, kterou budu moci uplatnit přímo v obchodním centru. Na místě budou též běžecké pásy, kde můžou otestovat přítomné adidas boty, některé z nich dokonce s revoluční technologií BOOSTTM. I na pásech ale půjde především o dobrou věc a uběhnuté kilometry se budou započítávat.

  • Akce odstartovala 2. května v 18 hodin v Obchodním centru Chodov a to za přítomnosti maratonce Miloše Škorpila a horolezce a velkého sportovce Radka Jaroše. Po zahájení akce probíhá každý den od devíti ráno do devíti večer na Čtvercovém náměstí v Obchodním centru Chodov.** Celý projekt pak vyvrcholí 30. května v 18 hodin hromadným během.**

publikováno: 12. 5. 2016, v rubrice Sport a wellness
Štítky: akce, běhání, charita

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+