Cvičit jógu s těmi nejlepšími lektory a zároveň pomáhat? | Sport a wellness | Trendy zdraví


Cvičit jógu s těmi nejlepšími lektory a zároveň pomáhat?

5. 3. 2018

Zúčastněte se dobročinné jednodenní akce Jóga pro dobrou věc, která se koná 10. 3. 2018 v nově rekonstruovaném Uměleckoprůmyslovém museu.Finance, které se vyberou v rámci akce (vstupné, příspěvky a zisk z dražby), pomohou rozšířit a tudíž zpřístupnit cvičení seniorům zdarma do více míst v České republice.

Proč přijít?

Co spojuje jedny z nejlepších lektorů jógy a projekt Seniorem s radostí? Chuť pomáhat. To můžete i vy! A zároveň udělat i něco pro sebe. Navíc jde o jedinečnou příležitost podívat se a zacvičit si v nádherných prostorách nedávno otevřeného zrekonstruovaného prostoru Uměleckoprůmys­lového musea v Praze.

V pořadí již druhá dobročinná akce Joga pro dobrou věc, jejíž výtěžek poputuje na konto projektu Seniorem s radostí, se bude konat 10.3.2018 od 9:00 do 20:00 v prostorách pražského Uměleckoprůmys­lového musea.

Datum konání: 10. března 2018, 9:00 – 19:00

Místo konání: Uměleckoprůmyslové museum v Praze, 17. listopadu 2, Staré Město

Lektoři: Zuzana Klingrová, Kateřina Mrugalová, Punk Yoga, Klára Pokorná, Veronika Carmanová, Lenka Fialová, Petra Plutnarová a Jana Najbrtová – svých honorářů se vzdají ve prospěch projektu Seniorem s radostí. Za projektem Seniorem s radostí stojí Jana Najbrtová, lektorka jógy a zakladatelka projektu.

Fyzioterapeutka: Lucia Feková

Přijďte si užít skvělé cvičení plnými doušky, zklidněte ducha, protáhněte tělo a pomáhejte! Vstupné ve výši 150 Kč (ale klidně můžete dát i více) půjde na projekt Seniorem s radostí.

Akce se koná pod záštitou ředitelky UMP Heleny Koenigsmarkové.

  • Projekt Seniorem s radostí přináší již téměř 2 roky lekce a akce zdarma pro osoby ve starobním a invalidním důchodu. V tuto chvíli se cvičí v Praze, Brně, Hradci Králové a Dolanech u Plzně, Rokycanech, Neratovicích a dalších městech. Cvičební lekce a přednášky pro seniory zdarma, více na www.senioremsra­dosti.cz.

publikováno: 5. 3. 2018, v rubrice Sport a wellness
Štítky: cvičení, senior

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+