Nová běžecká bota adidas PureBOOST X navržená ženami pro ženy. | Sport a wellness | Trendy zdraví


Nová běžecká bota adidas PureBOOST X navržená ženami pro ženy.

29. 2. 2016

Na základě ročního testování a výzkumu, na kterém spolupracovaly ženy po celém světě, vytvořil adidas elegantní běžeckou botu, která perfektně padne ženské noze, a odráží energii jejich aktivního životního stylu. Zatímco většina běžeckých bot je pouze adaptacemi mužských verzí, PureBOOST X se soustředí na specifickou anatomii ženské nohy. Díky tomu mohou sportovkyně dosahovat lepších výsledků a to navíc v módním obutí. Mezi prvními je nazula jedna z nejkrásnějších žen planety Taťána Kuchařová, která se díky značce adidas do běhu zamilovala. „Běhám jen pár let, ale díky dlouhodobé spolupráci s adidasem mě běhání baví snad ještě více než v začátcích,“ svěřila se.

Módní i pohodlná bota

Během ročního vývoje se mezi ženami nejčastěji objevovala touha po kvalitní běžecké botě, která jim ale nic neubere z jejich stylu. Tedy bota, jež je podpoří v co nejlepších výkonech a také v módním projevu. To vše nabízí adidas PureBOOST X, které jsou inovativním produktem a naplňují požadavky dnešní všestranné sportovkyně. Útlá a přizpůsobivá silueta PureBOOST X obuje nohu do stylu a nechá ji odpočinout na tisících drobných energetických kapslích v pěně BOOST™, která v sobě spojuje perfektní odpružení i pohodlí.

Perfektně obepne chodidlo

PureBOOST X přichází s novým systémem „floating arch“, který nabízí neobvyklý vzhled a pocit. Tato přizpůsobivá část boty perfektně obepne chodidlo, opticky ho zmenší a zároveň poskytne pocit podpory, který bude běžkyni provázet po celou dobu běhu. Díky skvělé adaptaci padne každému tvaru a velikosti nohy a z každé boty se stane unikátní.

Vzdušná a pružná síťovina Stretch Mesh na vršku boty, oddělená střední část a promyšlený systém zavazování dohromady nabízí každé ženě botu, která se jí perfektně přizpůsobí a obejme nohu od paty až k palci. Podešev stretchweb zároveň umožníi vypnutí nártu a respektuje tak přirozený pohyb nohy.

  • Adidas PureBOOST X jsou k dispozici na adidas.cz a také v kamenných obchodech od začátku února 2016 za cenu 3.299,– Kč.

Připojte se k adidas běžecké rodině i prostřednictvím sociální sítí. Sledujte @adidasrunning na Twitteru a na Instagramu použijte hashtag #PureBOOSTX.


publikováno: 29. 2. 2016, v rubrice Sport a wellness
Štítky: běhání, boty, mládež, nákupy

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+