Čaje TEEKANNE s láskou, vášní a touhou | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Čaje TEEKANNE s láskou, vášní a touhou

28. 11. 2017

Sychravé počasí a lezavá zima v nás většinou probouzí touhu zachumlat se do teplé deky a strávit volné chvilky s někým blízkým nebo u dobrého filmu či knihy. Aby však takové okamžiky byly ještě intenzivnější, schází vám už pouze jedna věc – šálek kvalitního čaje. Obyčejná klasika v podobě černého či zeleného čaje nám však může připadat trochu nudná a rádi sáhneme po nějakých výraznějších chutích, které rozproudí naše smyslové buňky přesně tak, jako exkluzivní čaje TEEKANNE.

Mlsáte rádi čokoládu v kombinaci s třešněmi?

Letošní novinka TEEKANNE Desire překvapí svou osobitou chutí všechny milovníky čajů a zaručeně uspokojí vaši touhu po nestárnoucím a tolik oblíbeném spojení krémové čokolády a šťavnatých třešní. Ovocno-bylinnou směs TEEKANNE Desire si tak zajisté zamiluje každý, kdo se ani v čajovém světě nebojí nových a netradičních chutí. Elegantní kombinace jemné čokolády a smyslné třešně vám dokonale zpříjemní a prohřeje následující chladné dny.

Milujete granátové jablko?

Pokud dáváte přednost ryze ovocným chutím, sáhněte po lahodném čaji TEEKANNE Love, který vám dopřeje jedinečný čajový zážitek, se kterým budou prožitky z popíjení každého šálku čaje ještě intenzivnější. Všechny sáčky v sobě ukrývají pečlivě vybranou ovocnou směs, v níž se mísí výrazná chuť granátového jablka, do níž se jednoduše zamilujete. Trojici limitované edice uzavírá vášnivý čaj TEEKANNE Passion s rafinovanou chutí maracuji, které nebudete moci odolat. Tato neotřelá příchuť v kombinaci se svůdným exotickým aroma potěší všechny vaše chuťové pohárky a probudí ve vás doposud ukrývanou vášeň k výjimečným chutím.

  • Všechny čaje můžete nyní zakoupit i ve vánoční dárkové sadě s elegantní skleničkou jako dárek. Sada je k dostání za cenu 159,90 Kč.

Více o čajích TEEKANNE naleznete na www.teekanne.cz .


publikováno: 28. 11. 2017, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: čaj, nákupy, nápoje

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+