Chystáte se na koledníky? | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Chystáte se na koledníky?

5. 4. 2012

Dlouho očekávané velikonoční svátky jsou tu a vy už jistě přemýšlíte nad tím, čím všechny malé i velké koledníky překvapit. Nelámejte si hlavu, stačí se nechat inspirovat řadou lákavých velikonočních produktů od společnosti Kraft Foods. Nechybí spousta lahodných novinek, které zaručeně potěší nejen velikonoční koledníky.

Brumík na zahrádce

Ti nejmenší budou mít určitě radost z překvapení, které si pro ně letos připravil kamarád medvídek Brumík. Velké 300 gramové balení s deseti BeBe Brumíky s čokoládovou náplní má tentokrát podobu Brumíkovy jarní zahrádky. Šikovné děti si z něj s maminčinou pomocí budou moci navíc vystřihnout a složit Brumíkovu zahrádku na velikonoční osení. Návod na složení najdete na obale a na stránkách www.brumik.cz.

Velikonoční inspirace od Milky

  • Troufněte si na sladké Velikonoční pondělí třeba s novinkou Milka Minis. Ve veselém velikonočním balení najdete spoustu mini pytlíčků s lahodnými dražé v bílé a fialové barvě.
  • A co by to bylo za Velikonoce bez oblíbených Plněných vajíček Milka. Ve vtipné krabičce, která vypadá jako balení od opravdových vajíček, najdete hned čtyři vajíčka z nejjemnější mléčné čokolády z alpského mléka s mléčnou, nebo kakaovou náplní.
  • Další novinkou jsou Plněná vajíčka mini. Na malinká vajíčka z mléčné čokolády ve třech příchutích si určitě troufne nejeden mlsný jazýček.
  • Koledníky však jistě potěšíte i veselým velikonočním Zajíčkem Naps, který v sobě ukrývá spoustu drobných čokoládiček od Milky. Těmito produkty však letošní velikonoční nabídka značky Milka zdaleka nekončí, mnohem více jich opět najdete v obchodech.

Připravte se na výhodnou koledu

Společnost Kraft Foods si připravila další překvapení. Až se vydáte do obchodu pro zásoby dobrot, určitě si všimnete také speciální akce „Připravte se na koledu“, v rámci které budete moci koupit vybrané výrobky značek Milka, Jacobs Krönung a Zlaté za opravdu akční ceny.


publikováno: 5. 4. 2012, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: akce, dítě, sladkosti, tradice

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+