Dopřejte si poctivý vývar bez práce | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Dopřejte si poctivý vývar bez práce

2. 10. 2017

Společnost Gallina Blanca, přední španělský výrobce potravin, uvádí na trh kvalitní tekuté vývary, bez kterých se žádná kuchyň neobejde. Máte možnost si je koupit v několika variantách: hovězí, kuřecí, zeleninový a kuřecí vývar se sníženým obsahem soli.

Pouze čerstvé maso a zelenina

Poctivý vývar patří mezi základní ingredience při přípravě různých pokrmů. Hotový vývar, který chutná tak, jako byste si ho připravili sami doma, je tak úžasným pomocníkem. Šetří čas a máte ho kdykoliv při ruce. Při výrobě tekutých vývarů značky Gallina Blanca se používá pouze čerstvé maso a zelenina. Naopak v nich nenajdete žádné konzervanty ani umělá dochucovadla. Vývary se vaří 3 hodiny, poté se pasírují a rovnou sterilují. Díky tomuto postupu je přirozené, že vývary nejsou čiré.

Nespotřebované zamrazte

Všechny vývary jsou baleny v praktickém jednolitrovém Tetra Pack balení s uzávěrem. Pokud tedy celý obsah nespotřebujete najednou, můžete ho uchovat v chladničce a spotřebovat do 4 dnů nebo zamrazit po dobu 1 měsíce. Kuřecí vývar je možné také koupit v duopacku 2×0,5 litru.

Využití hotových vývarů je neomezené

Vývary poslouží jako základ do omáček, gulášů, polévek a k podlévání mas. Lze ho také použít místo vody při vaření brambor, rýže, těstovin a kuskusu. Své místo si hotové vývary najdou i jako podpora imunitního systému v zimním období. Ne nadarmo se říká, že polévka je grunt!

  • Za 1 litr vývaru je doporučená cena: hovězí 69,90 Kč, kuřecí 69,90 Kč, zeleninový 59,90 Kč, kuřecí se sníženým obsahem soli 69,90 Kč. Kuřecí vývar duopack (2× 0,5 l) stojí 74,90 Kč.

Gallina Blanca je od roku 1937 značkou kvalitních vývarů a polévek vyráběných ve Španělsku.


publikováno: 2. 10. 2017, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, polévka, vaříme

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+