Fit SMOOTHIE – moderní a zdravá svačina | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Fit SMOOTHIE – moderní a zdravá svačina

1. 10. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Tyčinky Fit SMOOTHIE mají tři varianty příchutí.

Výherci: František Matějovský, Jana Pacáková, Helena Procházková, Alena Koudelkévá, Marie Hamplová

Zdravý životní styl, rozumné stravování a aktivní pohyb se již dlouhou dobu nepovažují za moderní výstřelek, ale stávají se nedílnou součástí života většiny z nás. S tím souvisí i nové přírůstky do našeho jídelníčku, jako je třeba smoothie – mixovaný nápoj z ovoce a zeleniny. Tato vitamínová bomba dodá tělu potřebné látky a energii, blahodárně působí na trávicí systém a je tak ideální a chutnou svačinou. Když nemáte po ruce mixér či dostatečnou zásobu čerstvých surovin, nezoufejte. Vyzkoušejte novou tyčinku Fit SMOOTHIE od české společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina!

Z prověřených receptur müsli tyčinek Fit

Moderní tyčinka Fit SMOOTHIE vychází z léty prověřených receptur müsli tyčinek Fit, které jsou přizpůsobeny nejnovějším výživovým trendům. Jejím základem jsou pečlivě vybrané přírodní suroviny – ovoce, zelenina a slunečnicové semínko. Stejně jako u ostatních druhů müsli tyčinek Fit je kladen velký důraz na jejich původ a kvalitu.

Ovoce a zelenina

Fit SMOOTHIE obsahují více než 80 % ovocné a zeleninové složky. Jsou přirozeně bezlepkové a mají velmi vysoký obsah vlákniny, která má pozitivní vliv na lidský organismus a hraje také významnou roli v prevenci civilizačních onemocnění. Tyčinky neobsahují palmový tuk, ani žádné další přidané cukry a tuky, s touto tyčinkou si váš stravovací režim přijde na své.

Skvěle chutnají

Díky praktickému balení je ocení aktivní lidé, kteří si často nenajdou čas na zdravou svačinku, sportovci, ale i děti. Vzhledem k sofistikovanému složení splňují totiž požadavky tzv. pamlskové vyhlášky. Navíc jsou velmi chutné. V nabídce jsou tři zajímavé příchutě: Fit SMOOTHIE jahoda & rebarbora, Fit SMOOTHIE jablko, mrkev & pomeranč a Fit SMOOTHIE černý rybíz & červená řepa. Müsli tyčinky značky Fit jsou v nabídce všech hlavních prodejců potravin.

www.fit.eu a www.tycinkafit.cz

Soutěžní otázka

Kolik variant příchutí nabízí tyčinky Fit SMOOTHIE?

a) dvě

b) tři

c) čtyři

Pět výherců, kteří do 15. 10. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček mixu tyčinek Fit SMOOTHIE. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Fit SMOOTHIE.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 1. 10. 2018, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: sladkosti, střeva, svačina, školák

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+