FlapJacky ovesné tyčinky pro zdravou svačinku | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


FlapJacky ovesné tyčinky pro zdravou svačinku

13. 1. 2016

Nové tyčinky FlapJacky nedrobí. Můžete je kousat, lámat, pokládat, mohou padat. Nedrobí. Jsou totiž ovesnou kaší v tuhé podobě, takže se skvěle hodí pro děti i pro dospělé. Uložte je do kapes, kočárku, lyžařské bundy, batohu, kabelky, kosmetické taštičky, šuplíku nebo k počítači.

Pěkně sytá mňamka…

Tyčinky FlapJacky jsou tvořené především ovesnými vločkami, kterých je v nich až 40 %, praženými mandlemi a lískovými ořechy. Můžete si je dopřát jako pohotové jídlo plné energie na cestách i v autě, ke kávě, přikusovat, a zase ukládat. Je lisovaný a hustý!

Oves, hlavní složka tyčinek, je plný živin

Energie z FlapJacků vám vydrží několik hodin, protože se vstřebává pozvolna. Neobsahují žádná éčka, umělá barviva ani aromata. Nenajdete v nich ani extrudované cereálie s vysokým glykemickým indexem jako v jiných tyčinkách. Jde o čistě přírodní produkt. Pomohou vám zvládnout náročnou zkoušku nebo důležité pracovní jednání. Oves a ovesné vločky totiž pozitivně působí na lidskou psychiku. Tyčinky obsahují 10 procent doporučené denní dávky vlákniny, což z nich činí kvalitní zdroj téhle zdraví prospěšné látky.

  • Ovesná tyčinka FlapJack je od české firmy Rupa, která ji vyrábí ve vlastní pražské továrně. Z její produkce jistě znáte müsli Fly a ořechové Maxi Nuta.

www.flapjacky.cz


publikováno: 13. 1. 2016, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, sportovci, svačina, školka

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+