Jídla s autentickými asijskými chutěmi k vám domů | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Jídla s autentickými asijskými chutěmi k vám domů

4. 1. 2019

Asia Style – tak se jmenuje nová řada jídel, které navařilo Sklizeno pro své zákazníky, aby si nemuseli odepřít plnohodnotné jídlo, ani když nestíhají. Po evropských klasikách tentokrát Sklizeno nabízí chutě Asie a do nabídky zařazuje dva druhy kari a dvě syté polévky – thajskou Tom Yum Goong a vietnamskou legendu pho bo.

Stačí ohřát

Všechna jídla stačí ohřát v mikrovlnce nebo na sporáku, v chladničce vydrží i několik týdnů a přitom v nich nenajdete žádné chemické konzervanty nebo škodlivá éčka. Jsou připravovaná podle autentických receptur a tradičními postupy.

Čtyři nová jídla Asia Style obohacují ve Sklizeno řadu vlastních hotových jídel a stejně jako všechna z dosavadní nabídky oproti svým standardním konkurentům obsahují pouze kvalitní suroviny a jsou připravovaná šetrně tak, aby byly zachovány výživové hodnoty.

Rozhodně se v nich také nepotkáte s nešvary klasických instantních jídel – netrpí přebytkem soli, chemických konzervantů ani barviv. Jsou tak plnohodnotnými jídly, díky kterým ušetříte čas bez výčitek svědomí. V asijské řadě si pochutnají tentokrát především milovníci kuchyně jihovýchodní Asie.

Červené kari s kachnou a ananasem

Výrazná, pikantní chuť zjemněná kokosovým mlékem, spousta zeleniny, jemné kachní prso a sladký ananas dávají dohromady jídlo, které byste zaručeně nepodezírali z toho, že je instantní. Chutná totiž jako čerstvě uvařené v thajské restauraci. V prodejnách Sklizeno od 129 Kč/350 g (1–2 porce)

Žluté kari s kuřetem a arašídy

Jemnější verze thajského kari (s kokosovým mlékem v základu) obsahuje kromě kuřecích prsou i syté brambory, takže se nají i hladovec a můžete ho jíst klidně i bez přílohy. A arašídy z něj dělají návykovou lahůdku. V prodejnách Sklizeno od 119 Kč/420 g (2 porce)

Pho bo

Téhle syté polévce Češi propadli a teď si ji konečně můžete dávat doma kdykoliv vás přepadne chuť. Silný hovězí vývar, sousta rýžových nudlí, bylinky a kousky křehkého hovězího přijdou vhod kdykoliv máte hlad anebo se chcete zahřát – zkrátka ideální ready to eat comfort food. V prodejnách Sklizeno od 109 Kč/420 g (1–2 porce)

Thai Tom Yum Goong

Typickou thajskou pikantní polévku s krevetami připravují ve SKlizeno ze silného vývaru z mořských plodů a drůbežího vývaru, dochutí ji spoustou voňavého koření, bylinek a přidají jemné krevety. Výsledkem je polévka, která vás naláká k výletu do Thajska. V prodejnách Sklizeno od 89 Kč/420 g (1–2 porce)

  • Hotová jídla řady Asia style jsou dostupná ve vybraných prodejnách Sklizeno a najdete je v chladicím boxu. Všechna vydrží v chladu minimálně měsíc a připravíte je během minutky ohřátím v mikrovlnné troubě nebo klasicky na sporáku. Aktuálně je tak v síti více než 50 prodejen, z toho 30 pod značkou Sklizeno a 3 bistra My Food.

www.sklizeno.cz


publikováno: 4. 1. 2019, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, oběd, večeře

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+