Mlsejte FIBROKI a hubněte! | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Mlsejte FIBROKI a hubněte!

7. 6. 2012

Potřebujete se rozloučit s pár kily, ale zároveň se nechcete vzdát oblíbeného mlsání? Se sušenkami Fibroki obohacenými vlákninou si můžete dopřát obojí! Posnídejte je, nebo si můžete přidat přímo do jogurtu sypkou vlákninu FIBROKI s chutí jablka. Vláknina pomáhá zahánět nezvladatelné chutě na sladké a navozuje pocit sytosti.

Nastartujte den s vanilkou!

K snídani jsou výborné křehké sušenky FIBROKI Tost se sladkým aroma vanilky slazené fruktózou, která neuškodí vaší linii. Navíc jsou obohaceny o nestravitelnou vlákninu, která podporuje správné zažívání.

Pro odpolední siestu anýz

Sušenky FIBROKI rollin jsou slazené místo sacharózy ovocným cukrem a kromě toho obsahují také vlákninu. Zaujme vás máslová chuť a vůně anýzu, které sušenkám dodávají jemnost a vláčnost. Doporučená porce obsahuje 3 kulaté zázraky, které hravě uspokojí chuť na sladké.

Jablečný doping

O vláknině je známo, že působí blahodárně na zažívání. Vláknina FIBROKI s chutí jablka je navíc obohacená o cenné minerály jako je hořčík, vápník a železo a také o syrovátku, která pomáhá detoxikovat organismus. Můžete ji mlsat samostatně. Skvěle však chutná rozpuštěná v kysaném jogurtu. Vláknina pomáhá zahánět nezvladatelné chutě na sladké, navozuje pocit sytosti a navíc podporuje peristaltiku střev. Balení obvykle vydrží na 14 dní, pokud ji užíváte 2× denně po 2 polévkových lžících nejlépe po obědě a večeři.

  • K zakoupení na všech pobočkách NATURHOUSE.

www.naturhouse-cz.cz


publikováno: 7. 6. 2012, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: dieta, estetické kúry, hubnutí, krása, nadváha, snídaně

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+