Nová česká proteinová dieta vám pomůže shodit kila navíc | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Nová česká proteinová dieta vám pomůže shodit kila navíc

10. 12. 2018

Vánoce a Nový rok se neúprosně blíží a s nimi i období novoročních předsevzetí. Pokud máte v plánu zbavit se svých nadbytečných kil, pak vyzkoušejte novou proteinovou dietu MyKETO od českého výrobce GOLDIM.

Příjemné hubnutí

Dietní plán MyKETO od GOLDIM pomáhá nejen zhubnout, současně přináší příjemný pocit nasycení. Velkou výhodou je, že během redukce hmotnosti zmizí pocity únavy a podrážděnosti. Hubnutí s MyKETO bude nejen viditelné, ale také příjemné.

  • Na své si přijdou navíc alergici, osoby s potravinový­mi intolerance­mi, vegetariáni, ale také manažeři s nedostatkem času na správnou životosprávu, sportovci, osoby v rekonvalescenci, senioři a mnozí další, pro které připravil GOLDIM zajímavé portfolio.

Rychlá příprava a pestrý výběr chutných jídel

Již při samotném vyslovení slova dieta mnohým naskakuje husí kůže. Představa pocitu hladu či mnoha hodin strávených v posilovně může být pro mnohé odrazující. Dieta však může být také příjemná a především efektivní. MyKETO od GOLDIM nabízí ve své nabídce širokou řadu výrobků, ze kterých si člověk lehce sestaví jídelníček, případně si vybere z výhodných balíčků pro období hubnutí. Velkou výhodou je rychlá příprava jídel, pestrý výběr jídel a nápojů jako jsou proteinové koktejly, polévky, masové ragú, omelety, dezerty, bramboráčky, palačinky či oblíbené sušené maso (bez éček, konzervantů a glutamátu) a mnoho dalších. Tato celodenní náhrada jídla vám poskytne 100 % veškerých živin. Složení výrobků je bohaté na všechny potřebné látky jako jsou vitamíny, minerály a stopové prvky, které naše tělo potřebuje každý den.

V čem tkví úspěch vysokoproteinové diety MyKETO?

Hlavním cílem proteinové (ketogenní, bílkovinné) diety je uvést tělo do tzv. ketózy. Jedná se o zcela přirozený stav organismu, který se dá velmi dobře využít k účinnému hubnutí. Navíc bez potřeby větší fyzické aktivity a cvičení. Vše je založeno na radikálním omezení příjmu sacharidů. Tělo pak samo začne spalovat zásobní tuky. Snadnou cestou k navození a udržení ketózy je vysokoproteinová dieta MyKETO, která dále spočívá v navození pocitu sytosti, který přetrvává díky vysokému obsahu bílkovin a dostatku vlákniny. Necítíte hlad a nadbytečné kilogramy jdou snáze dolů. Nespornou výhodou vysokoproteinové diety je také fakt, že neztrácíte svalovou hmotu. Stačí se jen rozhodnout a jít do toho! Výživoví poradci MyKETO jsou připraveni provést zájemce celým procesem tak, aby úspěch byl zaručen.

Upozornění: Dieta není vhodná pro těhotné a kojící matky.

Česká rodinná společnost GOLDIM, která vznikla již v roce 1992, je výrobcem mnoha úspěšných a zdravotní stav i život zlepšujících produktů. Mezi nejznámější se řadí Kulíšek, významný pomocník při horečce, průjmu či zvracení našich nejmenších, dále kojenecké i batolecí Naše mléko na bázi lehce stravitelného kozího mléka, chutné a zdravé příkrmy Kozí kaše i řada dětských biočajů a bionápojů BABIO s pečetí kvality přírodních produktů a unikátním bio mléčným cukrem. GOLDIM ale také stojí za stálicí lékáren – ryze českého probiotika ProbioFlora se zesíleným složením a rovněž za spoustou produktů speciální výživy pro podporu činnosti kloubů, srdce, detoxikaci a imunitu.

www.myketo.cz

www.goldim.cz

FB: https://www.fa­cebook.com/…bez­tezkosti/

Instagram: myketo_goldim


publikováno: 10. 12. 2018, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: dieta, hubnutí

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+