Nová Magnesia RED obohacená o vitaminy B | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Nová Magnesia RED obohacená o vitaminy B

16. 4. 2018

Magnesia RED – malina, jahoda, brusinka a grapefruit – to jsou příchutě z červeného ovoce, které v nás probouzí aktivitu. Magnesia RED je nově obohacena o vitaminy B a přichází v novém atraktivním designu.

Pro povzbuzení imunity

Nová Magnesia RED je ochucená minerální voda nabitá silou přírodního hořčíku. Novinkou jsou přidané vitaminy B3, B6, B12, které přispívají k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Magnesia RED je nízkokalorická, bez konzervantů a umělých sladidel, takže si ji může dopřát každý bez výčitek a omezení.

Nová řada se představuje v atraktivním designu

Výrazněji se odlišují jednotlivé příchutě. Na přední straně etikety jsou uvedeny benefity této ochucené minerální vody. Magnesia RED se prodává v 1,5l lahvích, příchutě malina a jahoda pak také o objemu 0,5l.

Obsah vitaminů B na 100 ml: Niacin 2,40 mg, Vitamin B6 0,21 mg, Vitamin B12 0,38 μg,15 % referenční hodnoty příjmu

  • Magnesia je přírodní středně mineralizovaná voda se značným obsahem hořčíku a nízkým obsahem sodíku. Pramení ve Slavkovském lese a čerpá se z přírodního zdroje z hloubky 100 m. Je vhodná na pravidelnou konzumaci bez omezení. Karlovarské minerální vody nabízí přírodní neperlivou, jemně perlivou i perlivou variantu minerální vody Magnesia. Oblíbené jsou i ochucené varianty nově obohacené o vitaminy skupiny B – Magnesia Red.

www.magnesia.cz


publikováno: 16. 4. 2018, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, nápoje

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+