Ovocné kapsičky od Ovocňáku vyvolávají víčkománii | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Ovocné kapsičky od Ovocňáku vyvolávají víčkománii

20. 9. 2019

Barevná víčka od oblíbených ovocných kapsiček se mění ve vychytanou stavebnici, se kterou si vyhrají děti i dospělí. Sbírejte Ovovíčka ze zdravých svačinek a užijte si s Víčkománií nekonečnou zábavu. Že se má věcem dávat druhý život? Víčkům od Ovocňáku můžete dát životů třeba sto. Záleží jen na vás, kolik staveb z Ovovíček vymyslíte.

Ovocňák je ovoce bez nesmyslů

Ovocné kapsičky od české značky Ovocňák mají samé přednosti. Obsahují jen a jen ovoce ve formě moštu nebo pyré, žádná sladidla nebo chemické konzervanty. Vyrábějí se z ovoce z vlastních sadů a od českých a moravských pěstitelů. Milují je batolata i školáci a jen tak se nepřejí – na výběr je z více než dvaceti příchutí. Vybírat můžete z těch klasických, jako je třeba jablko a hruška až po netradiční kombinace jako višně s arónií nebo rakytník s hruškou.

Víčkománie – stavebnice z víček

Poslední Ovocňákův počin ale není nová kombinace zajímavých příchutí ani nová superzdravá přísada. Posvítil si tentokrát na obalový design kapsiček a přeměnili obyčejná plastová víčka na Ovovíčka. Z těch se dají postavit rozmanité 2D i 3D objekty. Víčka se na rozdíl od Lega dají napojovat nejen na sebe, ale i vedle sebe, takže snad žádná stavba není nemožná. Z Ovovíček jde postavit skoro cokoliv, stačí mít jen dost fantazie a Ovovíčka v zásobě. Všechno je navíc v ceně balení, není potřeba přikupovat žádné speciální doplňky. Stačí prostě jen baštit zdravé ovocné svačinky, aby bylo skladem dost součástek.

Nové dílky pro pozorné

Pro začátek budou na kapsičkách Ovocňáku k dostání víčka v osmi různých barvách a postupně se budou objevovat další, limitované edice. Stejně jako některé mošty a pyré Ovocňáku jsou k dostání jen po vybranou dobu, i sběratelská víčka, jako jsou zlatá, stříbrná, metalická nebo třeba svítící, získají jen pozorní sběratelé. Ovocňák bude na nové návody i edice víček upozorňovat na svém Facebooku a Instagramu @ovocnak, takže sběratelům se rozhodně vyplatí je sledovat ;)

Víčkománie – soutěž pro šikovné stavitele

S novými Ovovíčky se spustí i Víčkománie – soutěž o nejoriginálnější stavbu z Ovovíček, při které budou moci soutěžící každý měsíc vyhrávat lákavé ceny. V lednu 2020 proběhne velké finále, kde se bude hrát o koloběžku, šlapací traktor, zásobu Ovocňáku nebo třeba o dovolenou pro celou rodinu. Zdravé svačinky se prostě vyplatí! Více o soutěži i inspiraci na to, co vše můžete z Ovocňáku postavit, najdete na www.ovovicko.cz.

  • Kapsičky s Ovovíčky budou postupně dostupné na eshopu eshop.ovocnak.cz a u partnerů jako je Rohlik.cz, Sklizeno a v hromadě farmářských obchodů a zdravých výživ od přelomu září a října.

Ovocňák je značka v Česku a na Slovensku vyráběných 100% ovocných a ovocno-zeleninových pochoutek a nápojů. Využívá výhradně české a slovenské suroviny z oblasti CHKO Bílé Karpaty a jejího okolí. Většinu si pěstuje ve vlastních sadech na česko-slovenském pomezí. Ovocňák založila rodina Kořínkových v roce 2011 a prvním vyráběným produktem byly čisté ovocné mošty. Od té doby se nabídka rozšířila na mošty, pyré, sušené ovocné plátky a rakytníkové produkty (šťávy, sirupy, marmelády, čaje). Všechny produkty Ovocňáku jsou čistě přírodní, 100% ovocné (případně zeleninové) a neobsahují žádné chemické konzervanty nebo jiná aditiva.


publikováno: 20. 9. 2019, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: dítě, ovoce, zábava

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+