Australské organické přípravky na úklid domácnosti | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Australské organické přípravky na úklid domácnosti

10. 2. 2023

Důkladné vymetání pavučin ze všech koutů je vítanou fyzickou aktivitou, při které protáhneme celé tělo, a navíc se může přenést i do mentální roviny. Tedy, že si uspořádáme nejen věci v šuplíku, ale také vlastní myšlenky. Jen pozor, aby benefity jarního úklidu neznehodnotilo použití nevhodných čisticích přípravků. Sázkou na prověřenou kvalitu je australská značka organické kosmetiky Bondi Wash, jejíž název odkazuje na proslulou australskou pláž.

Přírodní produkty z ucelené řady Bondi Wash pro domácnost kombinují sílu a vůni australských rostlin s luxusní směsí éterických olejů a přírodních ingrediencí. Šetrné jsou nejen pro vás a váš domov, ale i pro planetu. Jejich složení je jemné, ale velmi účinné.

Všechny produkty Bondi Wash jsou z 99 až 100% rostlinného původu

Jediné přísady, které nejsou odvozeny z rostlin, jsou konzervační látky používané v potravinářství. Výrobky jsou netoxické, biologicky odbouratelné a obsahují přísady od nejlepších australských dodavatelů. K jejich výrobě se používají původní australské oleje z divokých rostlin a keřů, které mají jednu společnou vlastnost – jsou přirozeně antibakteriální. Patří mezi ně např. olej z australské akácie, extrakt z marteji myrtolisté přezdívané „opičí jablko“ nebo olej ze semen banksie, jejichž jedinečné vlastnosti byly objeveny teprve nedávno.

Sortiment produktů pro domácnost obsahuje čistící prostředky na veškeré povrchy, podlahy, skla, na mytí nádobí, praní prádla nebo osvěžení interiéru. Jeho tvůrci ale nezapomněli ani na vášnivé a čistotu milující jogínky, pro které namíchali dezinfekční přípravek na jogamatky s vůní tasmánského pepře a levandule.

O Bondi Wash

K založení značky Bondi Wash v roce 2013 inspiroval její zakladatelku Belindu Everingham román Patricka Susskinda „Parfém“, který pojednává o evokující síle vůně. Když si román četla na dovolené v Queenslandu na severu Austrálie obklopena neobvyklou původní flórou, začala přemýšlet o tom, zda by Austrálie mohla vytvářet krásné vůně a produkty z původních rostlin, stejně jako to Francouzi dělají po celá staletí.

Veškeré produkty jsou k dostání v butiku Myskino nebo online na www.myskino.cz.

  • MYSKINO, známý concept store zaměřený na výjimečnou i přírodní kosmetiku a niche parfémy, najdete v centru Prahy, na Vinohradské třídě 24.

publikováno: 10. 2. 2023, v rubrice Domácnost
Štítky: bio, byt, domácí práce, dům, ekologické, úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+