Bio čisticí prostředky nově jako recyklovatelný sprej | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Bio čisticí prostředky nově jako recyklovatelný sprej

14. 8. 2023

Značka Frosch představuje průlomový recyklovatelný sprej a posouvá udržitelnost na novou úroveň. Udržitelnost staví na detailech a má smysl, pokud se k ní přistupuje smysluplně. Frosch vyvinul skutečně stoprocentně recyklovatelný obal, tak zvaný 3R sprej.

„Nové spreje jsou doplněny také o náhradní náplně, které jsou zcela recyklovatelné a odpovídají principům Cradle-to-Cradle®. Přibližně 85 % obalového materiálu není potištěno a lze jej tak recyklovat bez ztráty kvality. Zbývajících 15 %, potištěný štítek, je zcela recyklovatelný, protože se nepoužívají žádná lepidla ani pojiva. Materiál může proudit zpět do nových aplikací. Hledáte čisticí, pečující a úklidové prostředky, které jsou založeny na účinných přírodních látkách? Takové, které jsou velmi šetrné k pokožce i k přírodě?

Vybírejte z bohaté nabídky přírodních čisticích prostředků Frosch, na jejichž výrobu se používají pouze netoxické suroviny. Nespornou výhodou těchto bio čisticích prostředků je, že jsou zcela bezpečné a jsou stejně účinné jako přípravky s obsahem chemikálií, které však mohou mít negativní dopad na vaše zdraví.

Sortiment značky Frosch čisticích prostředků pro domácnost zahrnuje širokou škálu produktů, které se postarají o to, aby bylo vaše nádobí zářivě čisté a vaše oblečení bez jediné skvrnky. Kromě prostředků na mytí nádobí a praní prádla na vás čekají také bytové parfémy založené na přírodním složení nebo čisticí krémy, čističe skel a univerzální čističe. Pokud chcete mít domov jako ze škatulky bez ekologické stopy, pak je pro Vás Frosch tím správným řešením.

www.frosch-eko.cz


publikováno: 14. 8. 2023, v rubrice Domácnost
Štítky: bio, ekologické, úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+