Bylinné pasty s novými příchutěmi | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Bylinné pasty s novými příchutěmi

23. 11. 2022

Chuť inovovat, ale také výzva oslovit nové zákazníky a zahraničí, to jsou hlavní impulsy, proč HERBADENT uvádí tři nové pasty v příchutích, které neznají hranice. Na základě tradiční receptury sedmi bylinné zubní pasty, tak byly vyvinuty zcela nové pasty, které mají společně s příchutí exotické mučenky, jasmínu nebo svěžích bylin, další nové vlastnosti, které z čištění zubů dělají příjemný rituál.

Tři příchutě rozšiřující řadu zubních past HERBADENT

Zachovaný extrakt z léčivých bylin kontroluje u všech nově uvedených past množství bakterií a stará se nejen o prevenci zubního kazu, také o zdraví dásní a sliznic v dutině ústní včetně jazyka. Obsažené fluoridy působí preventivně proti vzniku zubního kazu. Patentovaná, jemně lešticí složka, zanechává sklovinu hladkou a odolnou vůči zabarvení. Sklovina je pak také světlejší a zářivější. Vyvážené pěnivosti je dosaženo čistě přírodními látkami, které tak přispívají k příjemnému čistění zubů.

HERBADENT JASMINE Bylinná zubní pasta (žlutá)

Bylinná zubní pasta HERBADENT s příchutí bylin a jasmínu dodává zubní pastě jemnou a příjemnou chuť. Úžasně vonící kvítky jasmínu jsou oblíbené především pro své uklidňující účinky. Využití jasmínu v péči o tělo i duši je neocenitelné. Jemné leštící složky pasty pak šetrně odstraňují zubní plak a obsažené fluoridy posilují zubní sklovinu. Nová pasta je specifická přirozeně bílou barvou.

HERBADENT FRESH HERBS Bylinná zubní pasta (zelená)

Bylinná zubní pasta HERBADENT se svěží příchutí bylin je unikátní své léty osvědčené receptuře ze 7 bylin. Příznivci bylinných past jistě ocení ještě jemnější chuť bylin. Obsažené leštící složky šetrně odstraňují zubní plak. Fluoridy pak posilují zubní sklovinu. Je také specifická příjemnější konzistencí, než je u běžných past obvyklé.

HERBADENT PASSIONFRUIT Bylinná zubní pasta (fialová)

Bylinná zubní pasta HERBADENT s příchutí bylin a mučenky otevírá nové zážitky z ústní péče, a tak se stává čistění zubů příjemným rituálem. Mučenku známe častěji pod označením maracuja, v angličtině pak passionfruit. Právě anglické označení dalo jméno naší novince. Jde o exotické ovoce, které je charakteristické svou nezaměnitelnou vůní a chutí. Jemné abrazivní složky zubní pasty šetrně odstraňují zubní plak a obsažené fluoridy posilují zubní sklovinu. Specifická je pro tuto pastu přirozeně bílá barva.

  • Všechny nové bylinné pasty Herbadent jsou k dostání exklusivně na shop.herbadent.cz

publikováno: 23. 11. 2022, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena, zuby

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+