Cestovní podkolenky nově v italském stylu | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Cestovní podkolenky nově v italském stylu

11. 4. 2014

Bolesti nohou, otoky či cestovní trombóza nás mohou potkat nejen na cestách na vysněnou dovolenou, ale souvisejí také se životním stylem a prací. Delší sezení či stání mohou mít za následek všechny zmiňované problémy a někdy i horší. Podpůrné i elegantní podkolenky TRAVEL, které vyrábí česká firma MAXIS, jsou velice účinnou a navíc i módní prevencí. V prvních jarních dnech se na pultech objevila nová barva, která rozšiřuje nabídku barevné škály na pět. Po klasické černé, šedé, červené a fialové to bude modř v italském stylu: AZZURRO. Ta se zalíbila i známému šéfkuchaři a majiteli luxusní restaurace v Praze, Italovi Emanuelu Ridimu.

Proč si Emanuele Ridi podkolenky pochvaluje?

Víte, že v Itálii je společenským přestupkem, když mužům v obleku vykukuje nad krátkou ponožkou holá noha? Barevné podkolenky jsou tu odnepaměti nedílnou součástí šatníku. Emanuele Ridi ale na podkolenkách MAXIS TRAVEL oceňuje to hlavní, a to jejich zdravotně preventivní účinky: „Často cestuji a mé nohy jsou tak dlouhé hodiny ve strnulé pozici. Při svém povolání naopak trávím spoustu času vestoje. V obou případech mě používání podpůrných kompresních podkolenek zbavuje pocitu těžkých nohou a mé nohy jsou ve formě a bez otoků. Cestovní podkolenky MAXIS TRAVEL jsou navíc velmi příjemné na nošení a vše podtrhuje jejich elegantní, stylový design.“

Unisex provedení

Podkolenky obsahují aplikaci silverprotect, která díky antibakteriálním účinkům stříbra pomáhá udržovat přirozené prostředí pro pokožku nohou, zabraňuje množení bakterií a tedy i vzniku nepříjemného pachu. Podkolenky MAXIS TRAVEL jsou k dispozici v unisex provedení, jsou tedy vhodné pro ženy i pro muže. Vyznačují se trendovým designem, širokým lemem s jemným svěrem, mají anatomicky vytvarovanou špičku a pro snadnější orientaci je na nich kromě velikosti vyznačena i levá a pravá noha. Dodávají se ve velikostech XS až XL (od čísla 36 až po 48). Jsou vyráběny v kompresní třídě I. KT (18–21 mm Hg) a mají odzkoušený gradient sestupu vyvíjeného tlaku od kotníku směrem vzhůru.

  • Podkolenky MAXIS TRAVEL jsou k dostání v e-shopu společnosti Maxis a ve vybraných prodejnách, jejichž kompletní seznam je rovněž na stránkách www.maxis-travel.cz.

publikováno: 11. 4. 2014, v rubrice Domácnost
Štítky: bolest, cestování, cévy a žíly, křečové žíly, muž, podiatr, prevence, senior, těhotenství

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+