Chcete rychle a dobře uklidit? | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Chcete rychle a dobře uklidit?

19. 6. 2015

Většina z nás je na svou domácnost velmi pyšná, nicméně tento pocit máme hlavně tehdy, když je vše dokonale uklizeno. Společnost Philips vybírá ze své nabídky a představuje několik praktických pomocníků, které vám pomohou úklid zjednodušit a zrychlit: bezšňůrové tyčové vysavače, zametací parní mop a vysavač, který současně vysává, vytírá a vysouší.

Jak fungují?

Bezšňůrové tyčové vysavače Philips PowerPro Duo 2-v-1 s jedinečnou technologií PowerCyclone jsou díky kombinaci ručního vysavače s tyčovým ideálními pomocníky při každodenním úklidu tvrdých podlah, koberců a nábytku.

Zametací parní mop Philips Steam Plus FC7020 přináší hygienické, výkonné a kvalitní parní čištění podlah, kdy pára zlikviduje 99,9 % bakterií a mikrobů.

Vysavač AquaTrio Pro (FC7088) s příkonem 500 W přinášející revoluci do mokrého čištění tvrdých podlah, jako jsou keramika, přírodní kámen, dřevo, parkety, laminát nebo PVC. Tato novinka disponuje unikátní technologií trojité akcelerace, díky níž současně vysává, vytírá a vysouší. V porovnání s klasickou metodou zkracuje celý proces úklidu až o polovinu a ušetří až 70 % vody oproti klasickému vytírání mopem.

  • Vysavače Philips lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako na www.alza.cz a www.mall.cz.

publikováno: 19. 6. 2015, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena, nákupy, pokoj, úklid

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+