Chytré hodinky s technologií sledování plodnosti | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Chytré hodinky s technologií sledování plodnosti

24. 2. 2023

Ženy mohou nyní snadno sledovat svůj menstruační cyklus přímo na hodinkách, a to díky kombinaci inovativní technologie sledování plodnosti Natural Cycles s vynikajícím teplotním senzorem Samsung. Nové funkce sledování menstruačního cyklu na základě teploty pokožky budou k dispozici prostřednictvím aplikace Samsung Health v hodinkách Galaxy Watch5 a Watch5.

Aplikace se speciálním algoritmem sledování stavu plodnosti

Společnost Natural Cycles chce být svým výzkumem průkopníkem v oblasti zdraví žen a stojí v čele vývoje inovativních technologií sledování plodnosti. Vyvinula světově první aplikaci se speciálním algoritmem, který využívá tělesnou teplotu a další klíčové ukazatele plodnosti k určení jedinečného stavu plodnosti každé uživatelky. Společnost Natural Cycles využívá svoji technologii a algoritmus k funkci sledování cyklu Cycle Tracking, která je k dispozici v aplikaci Samsung Health s hodinkami řady Galaxy Watch5.

Nový infračervený teplotní senzor

Společnost Samsung je lídrem nové éry digitálního monitorování zdraví díky svojí pokročilé technologii senzorů, včetně přelomového senzoru BioActive. Nový infračervený teplotní senzor umožňuje získat podrobnější přehled o zdravotním stavu pomocí sledování změn teploty pokožky i menstruačního cyklu. Využívá infračervenou technologii pro přesnější měření teploty uživatelů i v případě, že dojde ke změně teploty v jejich okolí nebo se během spánku pohybují. Všechna data jsou šifrována a zabezpečena přímo v zařízení uživatele, což dává lidem větší kontrolu nad jejich zdravotními údaji, aniž by se museli obávat úniku těchto citlivých informací.


publikováno: 24. 2. 2023, v rubrice Domácnost
Štítky: menstruace, nové technologie

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+