Chytrý polštář pro kvalitní spánek | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Chytrý polštář pro kvalitní spánek

11. 5. 2022

Řadu produktů pro chytrou domácnost pod značkou Tesla nejnověji doplňuje chytrý polštář Tesla Smart Pillow pro spokojený a zdravý spánek. Chytrý polštář prohřeje krční páteř, zajistí usínání s oblíbenou hudbou a celou noc monitoruje kvalitu spánku.

Ergonomicky tvarovaný polštář Tesla Smart Pillow je nejen velmi pohodlný a díky pratelnému potahu snadno udržovatelný, ale také se stane novým technologickým prvkem chytré domácnosti. Kromě kvalitního spánku jsou jeho hlavními vlastnostmi vyhřívání prostřednictvím uhlíkových vláken, monitorování kvality spánku a přehrávání hudby ze zabudovaného reproduktoru.

Jak dobře spíte?

Při nočním spánku, nebo třeba jen odpoledním zdřímnutí, sleduje polštář Tesla Smart Pillow v pravidelných intervalech informace o fázích, délce a kvalitě spánku. Prostřednictvím Bluetooth připojení je pak odesílá do aplikace Tesla Smart v chytrém telefonu. Zde je možné záznamy procházet a lépe přizpůsobit svůj denní režim pro co nejkvalitnější odpočinek.

Úleva pro páteř

Vedle kvalitního materiálu a promyšleného tvarování přispívá Tesla Smart Pillow ke kvalitnímu spánku také vyhříváním pomocí uhlíkových vláken v rozsahu 37 až 52 stupňů. Suché teplo z polštáře má příznivý vliv na uvolnění krční páteře a s vyhřívaným polštářem bude spánek pohodlnější i zdravější.

Příjemné usínání

Mnoho lidí je zvyklých usínat při relaxační hudbě nebo poslechu audioknih či podcastů. Používat v posteli sluchátka je ale nepohodlné a puštěné rádio může obtěžovat ostatní členy domácnosti. Proto je v polštáři Tesla Smart Pillow zabudovaný i reproduktor, který je slyšet jen z bezprostřední blízkosti. Po propojení polštáře s chytrým telefonem je možné pohodlně poslouchat libovolnou hudbu nebo se třeba nechat uspat bílým šumem.

Bezpečné napájení

Vyhřívání, sledování kvality spánku i přehrávání hudby reproduktorem zabudovaným v chytrém polštáři Tesla Smart Pillow obstarává napájení přes USB konektor – stejný jako se používá v chytrých telefonech. V případě nedostupnosti napájení z elektrické sítě lze použít i powerbanku. Použitý způsob napájení je naprosto bezpečný a splňuje všechny příslušné normy.

Kromě propojení s chytrým telefonem a aplikací Tesla Smart podporuje polštář Tesla Smart Pillow také asistenční systémy chytré domácnosti Amazon Alexa a Google Home.

Jak lépe pečovat o krční páteř?

Spánek ne vždy přinese očekávanou úlevu a občas se vzbudíme ještě více rozlámaní, než jsme šli spát. Na vině může být nevhodná matrace, nesprávně tvarovaný polštář nebo špatný spánkový rytmus. Jak zařídit, abyste každý den vstávali odpočinutí?

Na krční páteř má blahodárný vliv suché teplo. Uvolní ztuhlé svalstvo a poskytne úlevu po celodenním namáhání.

Zaměřte se na materiál a tvarování polštáře. Kvalitní výplň polštáře a jeho ergonomický tvar podepře hlavu na správném místě a uleví krční páteři.

Najděte si vhodný spánkový režim. Podle zjištění z analýzy spánku vysledujte, kdy je pro vás nejlepší čas jít spát, abyste ráno vstávali odpočinutí.

Chytrý polštář Tesla Smart Pillow lze pořídit u vybraných prodejních partnerů značky Tesla.


publikováno: 11. 5. 2022, v rubrice Domácnost
Štítky: nákupy, odpočinek, postel, spánek

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+