Čistota a svěžest ve stylových barvách | Domácnost | Trendy zdraví

Hlavní strana » Domácnost » Článek

Čistota a svěžest ve stylových barvách

30. 8. 2017

Po velkém úspěchu závěsného WC bloku Bref Blue Aktiv přichází na český trh dvě nové varianty – Bref Purple Aktiv a Bref Turquoise Aktiv. Tak jako Bref Blue Aktiv i novinky účinně čistí, bojují proti vodnímu kameni a přináší svěžest vaší toaletě. Navíc, díky unikátní technologii v kuličkách Turquoise Aktiv a Purple Aktiv a také designu jejich košíčku se voda v závěru splachování obarví, účinné látky se nespláchnou a zůstávají působit v toaletní míse, čímž zajistí hygienickou čistotu a svěží vůni i mezi jednotlivými spláchnutími.

Čistá a svěží toaleta i mezi spláchnutími

Nebylo by skvělé mít toaletu vždy čistou a svěží jako modrá laguna nebo rozkvetlé pole levandule? S novými tuhými bloky Bref to možné je! Díky technologii Color Water můžete vidět jak Bref Purple Aktiv a Bref Turquoise Aktiv udržují vaši toaletu čistou a svěží i mezi spláchnutími. Tyrkysové a fialové kuličky WC bloků jsou obohaceny o účinné látky, které se uvolní na konci spláchnutí. Důkazem je tyrkysová nebo fialová voda, která zůstává v toaletní míse a udržuje její čistotu a svěžest.

Kromě hygienické čistoty obě varianty nového Brefu bojují i proti vodnímu kameni a přinášejí svěží vůni po dobu až 250 spláchnutí. Navíc, jsou vybaveny moderním a inspirativním designem, tudíž se výborně hodí do každé toalety.

Nový WC blok Bref Purple Aktiv a Bref Turquoise Aktiv je v obchodech od srpna 2017, a to hned ve třech velikostech.

www.bref-wc.cz


publikováno: 30. 8. 2017, v rubrice Domácnost
Štítky: hygiena

Další články v rubrice Domácnost:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+